CD vacins_Laudate_ Publicēts 06.08.2020
Lūznavas muižas kapelā notiks Rīgas arhikatedrāles kamerkora “Versija” garīgās mūzikas albuma prezentācijas koncerts
Otrdien, 11. augustā, uz misi un koncertu Lūznavas muižas kapelā aicina Rīgas arhikatedrāles kamerkoris “Versija”, prezentējot katoļu garīgās mūzikas albumu “Laudate Dominum”.
11 Publicēts 06.08.2020
Aktīvais un radošais jūlijs Maltas Bērnu un jauniešu centrā
Jūlijā pēc gara pārtraukuma durvis vēra Maltas Bērnu un jauniešu centrs (BJC). Pirmajā dienā bērni atvēra un atklāja centra iespējas: zīmējām, sportojām, runājāmies un “kalām” jaunus plānus!
20200730_142728 Publicēts 05.08.2020
Vienoti Mākoņkalnam!
Jūlijs bija bagāts ar pasākumiem, kas deva iespēju Mākoņkalna pagasta jauniešiem aizraujoši, interesanti un jautri pavadīt laiku.
skola-burti-zimuli-skolens-47296075 Publicēts 05.08.2020
Jauno mācību gadu plānots uzsākt klātienē
Rēzeknes novada pašvaldība, gan izvērtējot dažādus infekcijas Covid-19 riskus, gan aptaujājot skolas, gatavojas pieņemt lēmumu mācību gadu uzsākt klātienē, tātad 1. septembrī visi dodamies uz savām izglītības iestādēm, lai piedalītos Zinību dienas pasākumā, kurš notiks vai nu iekštelpās vai ārtelpās, atbilstoši valstī noteiktajām prasībām attiecībā uz pulcēšanās nosacījumiem un nodrošinātu pasākuma dalībniekiem distancēšanās iespējas.
IMG_1986 Publicēts 04.08.2020
Stoļerovā iešūpoti Bērnības svētki “Kā mazs saules stariņš…”
Lai ar vienu skaistu dienu piepildītu priecīgu un atmiņās paliekošu vasaru, atgrieztos saulainajā un bezrūpīgajā bērnībā, kā arī godinātu piecgadīgos un sešgadīgos bērnus, Kaunatas apvienības (Griškānu, Čornajas, Kaunatas, Stoļerovas pagasti) šogad Stoļerovā rīkoja kopīgus Bērnības svētkus “Kā mazs saules stariņš…”.
IMG_0800 Publicēts 04.08.2020
Kapela “Malta” piedalās tautas muzikantu saietā Barkavā
Pirmajā augustā Madonas novada Barkavā sabrauca tautas muzikanti no dažādām Latvijas malām, lai piedalītos instrumentu andelē, dižotos un lielītos ar tiem, klausītos individuālo muzikantu muzicēšanu. Savukārt vakara pusē varēja doties uz Barkavas estrādi lai baudītu kapelu vakara Dižkoncertu. Satikās un priecājās par kopā būšanu vienpadsmit tautas mūzikas kopas un kapelas no Mazsalacas novada Sēļiem, Rīgas, Līvāniem, Rūjienas, Ciblas novada Zvirgzdenes, Limbažiem, Cēsu novada Vaives, Valkas un Rēzeknes novada Maltas.
3 Publicēts 04.08.2020
Maltas BJC īsteno projektu „Velobrauciens jauniešiem „Pedāļotāji””
Jauniešu iniciatīvu projekts „Velobrauciens jauniešiem „Pedāļotāji”” bija Maltas BJC jauniešu ideju un vēlmju īstenošana, jo tā mērķis – popularizēt riteņbraukšanu, veselīgu un aktīvu dzīvesveidu jauniešu vidū, kā arī aktīvo atpūtu dabā.
te_ir_darbs Publicēts 03.08.2020
Aicina darbā mājturības un tehnoloģijas skolotāju zēniem
Rēzeknes novada Verēmu pamatskola aicina darbā mājturības un tehnoloģijas skolotāju zēniem. Slodze - 0,25 likmes. Pieteikumus ar CV sūtīt uz skolas direktores epastu iveta.gaile@saskarsme.lv, tālr. 29421475.
te_ir_darbs Publicēts 03.08.2020
Ilzeskalna pagasta pārvalde aicina darbā autobusa vadītāju
Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Nautrēnu pagastu apvienība ”struktūrvienība “Ilzeskalna pagasta pārvalde” aicina darbā “Autobusa vadītāju kods 8331 01” skolēnu pārvadājumam.
ByutNefApm (1157 x 1637) Publicēts 03.08.2020
Neformālās apmācības jauniešiem “Byut latgalīšam ir stileigi”.
Lai veicinātu Latgalē dzīvojošo jauniešu lokālpatriotismu un latgaliskās identitātes saiknes stiprināšanu, jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem tiek aicināti piedalīties bezmaksas neformālajās apmācībās "Byut latgalīšam ir stileigi".