Foto_digitala_mikserpults Publicēts 04.06.2020
Biedrība „ Rogovkīši” īsteno projektu „Lai labi skan!”
Biedrības "Rogovkīši" īstenotā projekta "Lai labi skan!" ietvaros iegādāta dažāda apskaņošanas tehnika, kas ļaus pilnveidot kultūras pasākumu norisi Nautrēnu pagastā.
20200601_160115 Publicēts 04.06.2020
Ieslēdzām režīmu – Vasara!
Mākoņkalna pagastā pie brīvā laika pavadīšanas centra “Strops” 1. jūnijā kopā ar bērniem ieslēdzām režīmu – vasara!
Ozolzile Publicēts 03.06.2020
Ozolainē notiks tēlnieku simpozijs
Ozolaines pagasta rīkotā simpozija ,,Zīles ozolā’’ rezultātā taps gaismas vides objekts Bekšu ciemā pie Ozolaines Tautas nama. Tā būs akmens skulptūra, kas apliecinās lauku vides lomu kultūras vērtību saglabāšanā un popularizēšanā, caur to veicinot mākslas jaunrades procesus. Objekts būs apskatāms ikvienam interesentam – gan iedzīvotājiem, gan ciemiņiem, gan tūristiem. Simpozija projekts saņēma atbalstu Rēzeknes novada pašvaldības Radošo darbu konkursā.
Screenshot (10) Publicēts 03.06.2020
Aktuālais video: Kaunatas vidusskolā pēc liecībām dodas vecāki
Noslēdzot 2019./2020. mācību gadu Kaunatas vidusskolas mācībspēki uz skolu saņemt bērnu liecības un diplomus par sasniegumiem aicināja vecākus, turklāt katrai ģimenei tika izteikta īpaša pateicība par atbalstu attālinātā mācību procesa laikā. Kopumā mācību gadu skola vērtē kā veiksmīgu un izaicinājumiem bagātu.
nva Publicēts 02.06.2020
Jūnijā sadarbība ar NVA klientiem pagastos notiks attālināti
Nodarbinātības valsts aģentūras Rēzeknes filiāle informē, ka jūnijā sadarbība ar NVA klientiem pagastos notiks attālināti. Telefonsarunā un ar e- pasta starpniecību bezdarbnieki tiks informēti par uzdevumiem līdz nākamajai saziņai.
Latgales-keramika_2-eiro_Latvijas-Banka1-800x841 Publicēts 02.06.2020
Latvijas Banka izlaidīs 2 eiro piemiņas monētu “Latgales keramika”
Piektdien, 5. jūnijā, Latvijas Banka izlaidīs 2 eiro piemiņas monētu "Latgales keramika". Jaunās piemiņas monētas nacionālās puses grafiskā dizaina autore ir māksliniece Gundega Rancāne.
12 Pūdu pavasars Lūznavas muiža_foto Dagnija Bernāne Publicēts 02.06.2020
Lūznavas muižā sācies “Pūdu pavasars”
No 25. maija līdz 25. jūnijam Lūznavas muižas “Kulturys škiunī” apskatāma astoņu Latgales podnieku jaunāko darbu izstāde “Pūdu pavasars”, reizē ar kuru muižas kompleksā tapis arī jauns, podniecībai veltīts sienu gleznojums.
4 Publicēts 01.06.2020
Bērzgalē bērni iekrāso vasaru
Šogad krāšņi svētki un piecgadīgo mazuļu godināšana tiek pārcelta uz laiku, kad atļaus esošā situācija, bet 1. jūnijā bērni tika aicināti laukumā pie kultūras nama iekrāsot vasaru. Uz asfalta ar krītu tika zīmēti skaisti krāsaini darbi par tēmu “Ar vasaru saujā”.
_Įigula sonate_deja Publicēts 01.06.2020
Var atsākt organizēt amatiermākslas kolektīvu mēģinājumus klātienē
Valdība pēc Kultūras ministrijas ierosinājuma lēma no 1. jūnija atļaut atsākt organizētu amatiermākslas kolektīvu, tautas lietišķās mākslas studiju vai pulciņu un citu amatiermākslas kolektīvu - darbību un mēģinājumus iekštelpās un ārtelpās, vienlaikus strikti ievērojot ar kultūras ministra rīkojumu izdotā sanitārā protokola prasības.
SAMSUNG CSC Publicēts 29.05.2020
Vasarassvētki Sarkaņos tiks svinēti, ievērojot drošības noteikumus
Svētdien, 31. maijā Rietumu kristīgā pasaule svin Vasarassvētkus. Tie ir vieni no nozīmīgākajiem svētkiem Sarkaņu Jaunavas Marijas bezvainīgās ieņemšanas Romas katoļu baznīcā. Ņemot vērā valstī pastāvošo situāciju, šogad plaša svētku svinēšana nenotiks, taču Sarkaņu Dievmāte ar mīlestību apveltīs ikvienu, kurš iegriezīsies baznīcā. Piektdien un sestdien baznīca atvērta no plkst. 15.00, svētdien, 31.maijā - jau pirms 12.00. Lūgums apmeklējot baznīcu, ievērot visus valstī noteiktos piesardzības un sociālās distancēšanās pasākumus, lai pasargātu sevi un citus.