Miniforums Rezekne (2405 x 1352) Publicēts 23.10.2020
Aicina uz tiešsaistes miniforumu “Sociālā uzņēmējdarbība Rēzeknes novadā”
28. oktobrī plkst.15:00 esošie un potenciālie Rēzeknes novada sociālie uzņēmēji, tradicionālo uzņēmumu pārstāvji un ikviens cits sociālās uzņēmējdarbības interesents aicināts uz tiešsaistes miniforumu “Sociālā uzņēmējdarbība Rēzeknes novadā”. Tā būs iespēja darba grupās un diskusijās kopā ar Rēzeknes novada pašvaldības pārstāvjiem radīt risinājumus sadarbībai starp sociālajiem uzņēmumiem un pašvaldību.
DSC_0432 - Copy Publicēts 23.10.2020
IN MEMORIAM. Lilita Kudrjavceva (17.08.1963. – 22.10.2020.)
Rudenīgais 22. oktobris atnesa sēru vēsti, gājputniem līdzi Mūžībā devusies Lilita Kudrjavceva, Mākoņkalna pagasta bibliotēkas vadītāja. Mākoņkalna pagasta bibliotēkā Lilita strādāja kopš 1998. gada. Savu darbu vienmēr veica ar augstu atbildības sajūtu, spēja saprasties ar visa vecuma cilvēkiem, bija komunikabla, pašaizliedzīga. Lilita bija cilvēks, uz kuru vienmēr varēja paļauties jebkurā brīdī, jebkurā dzīves situācijā.
DSC_0083 Publicēts 23.10.2020
Lendžu pagastā labiekārtots administratīvās ēkas piebraucamais laukums
Projekta ietvaros SIA ”Vaivars” veica administratīvās ēkas piebraucamā laukuma bruģēšanu, izbūvēja uzbrauktuvi vides pieejamības nodrošināšanai personām ar kustību traucējumiem, veica vides labiekārtošanas darbus, lai veidotu sakoptu un pievilcīgu vidi vietējiem iedzīvotājiem.
3 Publicēts 22.10.2020
Lubāna ezerā ielaists viss plānotais zandartu mazuļu skaits
Rēzeknes novada pašvaldība 22. oktobrī Valsts zivju fonda projekta Nr. 20-00-S0ZF02-000005 “Lubānas ezera zivju krājumu papildināšana” ietvaros komisijas klātbūtnē Lubānā ielaida vēl nedaudz vairāk par sešiem tūkstošiem zandarta mazuļu, kas 1. oktobrī netika piegādāti. Tagad Lubāna ezerā ir ielaisti viss projektā paredzētais zandarta mazuļu apjoms.
DSC_0035 Publicēts 22.10.2020
Kaunatas vidusskolas audzēkņi mācās savienot teoriju ar praksi
Realizējot projektu “Zini.Proti.Dari!”, (ESF projekts Nr. 8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”), Kaunatas vidusskolā 9.-11. klašu audzēkņiem bija laba iespēja no teorijas - aprakstiem, nostāstiem par bišu vaska drānas izgatavošanu un pielietojumu - nonākt līdz praksei un pašiem izgatavot bišu vaska drāniņu SIA” Puordare” pasniedzējas Ingūnas Semules vadībā.
20.12.06. Svens Kuzmins foto Artūrs Kondrāts horizontali Publicēts 22.10.2020
Literārajās sarunās Lūznavas muižā šonedēļ gaidāma satikšanās ar literātu un mākslinieku Svenu Kuzminu
Svētdien, 25. oktobrī, plkst. 17.00 rudens sezonas literāro sarunu cikla Lūznavas muižā otrajā reizē notiks satikšanās ar literātu un mākslinieku Svenu Kuzminu. Sarunai, pirms tam piesakoties, varēs sekot līdzi arī attālināti.
foto Publicēts 21.10.2020
Jauns asenizācijas pakalpojumu sniedzējs Rēzeknes novadā
Lai izpildītu 2017. gada 1. jūlija Ministru Kabineta noteikumu prasības par decentralizēto kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu un reģistrēšanu, Rēzeknes novadā sācis darbu vēl viens asenizācijas pakalpojumu sniedzējs- Silmalas pagasta zemnieku saimniecība “Līčupe”
foto Publicēts 21.10.2020
Izsludināts jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss
Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu biedrībām un nodibinājumiem jaunatnes iniciatīvu projektiem, kas tiks īstenoti laika posmā no 2021. gada 22. janvāra līdz 1. jūnijam. Īstenošanas termiņi var mainīties atkarībā no valstī noteiktajiem ierobežojumiem. Konkursa mērķis ir atbalstīt jaunatnes iekļaušanos politiskajos, ekonomiskajos, sociālajos un kultūras procesos Rēzeknes novadā.
lubans Publicēts 21.10.2020
Tiek uzsākta dabas lieguma ”Lubāna mitrājs” dabas aizsardzības plāna izstrāde
Ir uzsākta īpaši aizsargājamās dabas un Natura 2000 teritorijas dabas lieguma ”Lubāna mitrājs” dabas aizsardzības plāna izstrāde. Šī gada 12. novembrī plkst. 17.00 notiks Plāna uzsākšanas sabiedriskā videokonference, kurā būs iespēja uzdot jautājumus Plāna izstrādātājiem un iesaistītajām valsts institūcijām.
Foto_projekts_2 (1362 x 1021) Publicēts 21.10.2020
Kaunatā realizēts projekts “Infrastruktūras sakārtošana pakalpojumu pieejamībai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām”
Projekta mērķis ir attīstīt un pilnveidot sociālo pakalpojumu pieejamību Rēzeknes novadā. Projekta ietvaros tika veikta rekonstrukcija Kaunatas pagasta Ģimenes ārstu prakses vietā. Tika nobetonēts lievenis, izbūvēts panduss, uzstādītas margas, ierīkots grīdas segums no neslīdoša materiāla, pielāgotas tualetes cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, nomainīti durvju bloki piekļūšanai ģimenes ārstiem cilvēkiem ratiņkrēslos, māmiņām ar bērnu ratiņiem. Tika labiekārtota teritorija.