Teirumniku taka Publicēts 09.07.2020
Smelties pozitīvismu Latgalē
Latgales reģiona Tūrisma asociācija “Ezerzeme” (LRTA “Ezerzeme”) sadarbībā ar Latvijas Investīciju Attīstības aģentūras Tūrisma departamentu (LIAA TD) arī pēc krīzes periodā aktīvi darbojas un turpina veicināt gan iekšzemes, kā arī ārvalstu tūristu interesi par Latgales reģiona piedāvājumu. Sadarbībā ar LIAA TD jūlija sākumā Latgalē viesojās piecu dažādu Latvijas tūroperatoru pārstāvji, žurnāla “Ieva” žurnāliste un LIAA TD pārstāve Kristīne Mickāne, kuri kopā devās trīs dienu piedzīvojumā apkārt Latgalei. Kopumā trīs dienu laikā viesi apskatīja 16 lieliskus Latgales reģiona objektus, ļoti ceram, ka, pateicoties šai vizītei, uz Latgali dosies arvien vairāk tūroperatoru vadītu tūristu grupu.
green2 Publicēts 09.07.2020
Aktuālā informācija par Covid19
IMG_20200630_140952 Publicēts 09.07.2020
Čornajas pagasta jaunieši ieskandina vasaru
“Ieskrien vasarā!”, - ar šādu saukli Ratniekos Čornajas pagasta jaunieši noslēdza jūnija mēnesi, kurš mēdz būt tik nepastāvīgs - te auksts, te karsts, te saule, te vējš, un ieskrēja īstajā vasarā.
1a3sss Publicēts 09.07.2020
Latgales biedrībām un nodibinājumiem ir iespēja startēt Aktīvo iedzīvotāju fonda projektu konkursos
Aktīvo iedzīvotāju fondā laika periodā no 2020. gada maija līdz 2022. gada beigām paredzēts izsludināt 7 atklātus projektu konkursus pilsoniskās sabiedrības organizācijām. Šobrīd ir iespēja iesniegt pirmos projektus.
izlolots Publicēts 08.07.2020
Pērciet vietējo ražotāju produktus!
Piedāvājam Rēzeknes novada uzņēmējiem, zemniekiem, mājražotājiem izvietot novada mājas lapā www.rezeknesnovads.lv un mūsu kontā sociālajā tīklā Facebook informāciju par iespējām piegādāt produktus!
skrejiens_maršruts _1-1 Publicēts 08.07.2020
Rēzeknes novada apskriešanas svētki KOPĪBAS SKRĒJIENS
Rēzeknes novada pašvaldība Rēzeknes Novada dienu ietvaros 17. jūlijā rīko Rēzeknes novada apskriešanas svētkus KOPĪBAS SKRĒJIENS. Izskrienot no viena punkta BĀKĀ un nobeidzot skrējienu MĀKOŅKALNĀ, mēs apliecināsim, ka esam apskrējuši savos svētkos mūsu dzimto novadu!
Rāzna nacionālā parka biedrība - Projektu konkurss Publicēts 08.07.2020
Rāznas Nacionālā parka biedrība rīko projektu konkursu
Biedrība “Rāznas nacionālā parka biedrība" izsludina projektu konkursu Kaunatas pagastu apvienības iedzīvotājiem un organizācijām (jauniešu centriem, skolām, kultūras namiem utml.).
IMG-20200704-WA0017 Publicēts 08.07.2020
Kaunatas jauniešu izbraukums ar kajakiem
Jūlija pirmajā sestdienā Kaunatas jauniešiem bija lieliska iespēja izbaudīt patīkamu brīvdienu svaigā gaisā, iegūt jaunas emocijas un pozitīvi uzlādēties, izmēģinot tādu jauku izklaidi kā kajaku brauciens. Kajaks ir ideāls atpūtas un fiziskās aktivitātes apvienojums.
IMG_4466 Publicēts 07.07.2020
Finišējusi Sābru volejbola līga
Sābru volejbola līga ( SVL), kas iesāka savu darbību 2019. gada oktobrī, šogad 21. jūnijā izspēlēja vīriešu komandu finālu. Čempionātu uzsāka 13 vīriešu un 7 sieviešu komandas no visas Austrumlatvijas - Jēkabpils, Kārsavas, Krāslavas, Līvāniem, Rēzeknes, Rēzeknes novada, Dagdas novada, Riebiņu novada.
AF_200710_Taurini_Lubans_LTG Publicēts 06.07.2020
Tauriņu nakts Lubāna mitrājā
Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz pasākumu Tauriņu nakts pie Orenīšu dīķiem Lubāna mitrājā, kas norisināsies 10. jūlijā Nagļu pagasta Bernānu ciema "Stikānos" .