20180712_143136 (1632 x 918) Publicēts 10.07.2020
Neiesaka peldēties Rāznas ezera peldvietā Lipuškos
Veselības inspekcija ir noteikusi aizliegumu peldēties Rāznas ezera peldvietā Lipuškos un neiesaka peldēties Ragaciema un Salacgrīvas peldvietā, kur mikrobioloģiskais piesārņojums pārsniedz normatīvos noteiktās robežvērtības. Pārējās oficiālajās peldvietās peldēties ir atļauts. Par to liecina Veselības inspekcijas 6. un 7. jūlijā veiktās peldūdens kvalitātes pārbaudes.
Griškāni (7) Publicēts 10.07.2020
Vasaras darba praksēs jauniešiem Rēzeknes novadā darba netrūkst
Ir vasaras vidus, kad pilnā sparā notiek dažādi vasaras darbi. Rēzeknes novada Izglītības pārvalde jau maijā izsludināja konkursu par finansējuma piešķiršanu jauniešu darba praksēm vasaras periodā, lai pēc ārkārtējās situācijas beigām radītu iespēju novada jauniešiem strādāt apmaksātu vasaras darbu kādā no Rēzeknes novada pagastu pārvaldēm. Kopumā no Rēzeknes novada pašvaldības budžeta šim mērķim tika atvēlēti 49532 EUR.
Teirumniku taka Publicēts 09.07.2020
Smelties pozitīvismu Latgalē
Latgales reģiona Tūrisma asociācija “Ezerzeme” (LRTA “Ezerzeme”) sadarbībā ar Latvijas Investīciju Attīstības aģentūras Tūrisma departamentu (LIAA TD) arī pēc krīzes periodā aktīvi darbojas un turpina veicināt gan iekšzemes, kā arī ārvalstu tūristu interesi par Latgales reģiona piedāvājumu. Sadarbībā ar LIAA TD jūlija sākumā Latgalē viesojās piecu dažādu Latvijas tūroperatoru pārstāvji, žurnāla “Ieva” žurnāliste un LIAA TD pārstāve Kristīne Mickāne, kuri kopā devās trīs dienu piedzīvojumā apkārt Latgalei. Kopumā trīs dienu laikā viesi apskatīja 16 lieliskus Latgales reģiona objektus, ļoti ceram, ka, pateicoties šai vizītei, uz Latgali dosies arvien vairāk tūroperatoru vadītu tūristu grupu.
green2 Publicēts 09.07.2020
Aktuālā informācija par Covid19
IMG_20200630_140952 Publicēts 09.07.2020
Čornajas pagasta jaunieši ieskandina vasaru
“Ieskrien vasarā!”, - ar šādu saukli Ratniekos Čornajas pagasta jaunieši noslēdza jūnija mēnesi, kurš mēdz būt tik nepastāvīgs - te auksts, te karsts, te saule, te vējš, un ieskrēja īstajā vasarā.
1a3sss Publicēts 09.07.2020
Latgales biedrībām un nodibinājumiem ir iespēja startēt Aktīvo iedzīvotāju fonda projektu konkursos
Aktīvo iedzīvotāju fondā laika periodā no 2020. gada maija līdz 2022. gada beigām paredzēts izsludināt 7 atklātus projektu konkursus pilsoniskās sabiedrības organizācijām. Šobrīd ir iespēja iesniegt pirmos projektus.
izlolots Publicēts 08.07.2020
Pērciet vietējo ražotāju produktus!
Piedāvājam Rēzeknes novada uzņēmējiem, zemniekiem, mājražotājiem izvietot novada mājas lapā www.rezeknesnovads.lv un mūsu kontā sociālajā tīklā Facebook informāciju par iespējām piegādāt produktus!
skrejiens_maršruts _1-1 Publicēts 08.07.2020
Rēzeknes novada apskriešanas svētki KOPĪBAS SKRĒJIENS
Rēzeknes novada pašvaldība Rēzeknes Novada dienu ietvaros 17. jūlijā rīko Rēzeknes novada apskriešanas svētkus KOPĪBAS SKRĒJIENS. Izskrienot no viena punkta BĀKĀ un nobeidzot skrējienu MĀKOŅKALNĀ, mēs apliecināsim, ka esam apskrējuši savos svētkos mūsu dzimto novadu!
Rāzna nacionālā parka biedrība - Projektu konkurss Publicēts 08.07.2020
Rāznas Nacionālā parka biedrība rīko projektu konkursu
Biedrība “Rāznas nacionālā parka biedrība" izsludina projektu konkursu Kaunatas pagastu apvienības iedzīvotājiem un organizācijām (jauniešu centriem, skolām, kultūras namiem utml.).
IMG-20200704-WA0017 Publicēts 08.07.2020
Kaunatas jauniešu izbraukums ar kajakiem
Jūlija pirmajā sestdienā Kaunatas jauniešiem bija lieliska iespēja izbaudīt patīkamu brīvdienu svaigā gaisā, iegūt jaunas emocijas un pozitīvi uzlādēties, izmēģinot tādu jauku izklaidi kā kajaku brauciens. Kajaks ir ideāls atpūtas un fiziskās aktivitātes apvienojums.