nva-log Publicēts 09.04.2020
Līdz 12.maijam visās NVA filiālēs saziņa ar klientiem un sadarbības partneriem notiek attālināti, aktualizēts klientu klātienes NVA apmeklējuma datumu pārcelšanas grafiks
Ņemot vērā to, ka valstī līdz šī gada 12. maijam tika pagarināta ārkārtas situācija Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) informē, ka arī visās NVA filiālēs saziņa ar klientiem un sadarbības partneriem attālināti notiks līdz 12. maijam.
lield Publicēts 09.04.2020
Rēzeknes novada pašvaldības apsveikums Lieldienās
Lai ikvienā mājā Lieldienu laiks ienāk ar prieku, cerību, mīlestību!

Priecīgas Lieldienas visiem Rēzeknes novada un pārnovadu ļaudīm!
afiša_konkursam (1) Publicēts 09.04.2020
Rēzeknes novada vidusskolēniem tiek izsludināts video konkurss “Reklāma Tavai biznesa idejai, paliekot mājās”
Izglītības un Uzņēmējdarbības kontaktpunkti sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību izsludina facebook video konkursu “Reklāma Tavai biznesa idejai paliekot mājās ”. Konkurss ir paredzēts Maltas, Dricānu, Nautrēnu un Kaunatas vidusskolu skolēniem no 6. - 12. klasei.
autobuss Publicēts 09.04.2020
Aktuālais video: Pielāgo mikroautobusu COVID-19 pacientu transportēšanai
Jau vēstīts, ka COVID-19 pacientiem, kuriem nav personīgās automašīnas, izaicinājums ir nokļūt mājās no ārstniecības iestādes, lai turpinātu atveseļošanās procesu. Izmantot sabiedrisko transportu viņi nedrīkst, palīdzību nesteidz sniegt arī valsts, nedz pašvaldības. Rēzeknes novada dome ir viena no pirmajām, kas vajadzības gadījumā būs gatava transportēt ar koronavīrusu sasirgušos.
IMG-20200225-WA0001 Publicēts 08.04.2020
Atceroties dramaturgu un režisoru Artūru Tālivaldi Rubeni
2020. gada 28. martā ASV mūžībā devies latviešu dramaturgs, režisors, bibliotekārs un sabiedrisks darbinieks Arturs Tālivaldis Rubenis. Rubenis dzimis 1927. gada 5. jūnijā Rēzeknes novada Bērzgales pagasta Silavniekos.
MILTI_X4_2 (1710 x 1140) Publicēts 08.04.2020
Šobrīd izvēlēties vietējo ražotāju produkciju ir tik svarīgi kā vēl nekad
Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards aicina Latvijas iedzīvotājus pavadīt Lieldienu svētku dienas senču tradīcijās, izvēloties vietējo lauksaimnieku un ražotāju produkciju svētku galdam, vienlaikus ievērojot arī valstī noteiktos ārkārtējās situācijas ierobežojumus.

Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards: “Ārkārtējā situācija valstī līdz ar vīrusa COVID-19 ierobežošanai noteiktajiem pasākumiem sagādā ievērojamas neērtības kā iedzīvotājiem, tā arī sarežģītus izaicinājumus un grūtības pašmāju lauksaimniekiem un ražotājiem. Ir svarīgi ne vien ievērot pašizolāciju un sociālo distancēšanos, bet arī savās ikdienas gaitās sniegt tik ļoti nepieciešamo atbalstu pašmāju lauksaimniekiem un uzņēmējiem. Izvēloties Latvijas vietējo produktu, ikviens iedzīvotājs ir daļa no nozīmīga atbalsta pašmāju olu, piena, gaļas, graudu, dārzeņu un citu nozaru ražotājiem.
KONKURSS BĒRNIEM_LPR Publicēts 08.04.2020
Latgales plānošanas reģions aicina piedalīties radošajā konkursā bērniem “Esi varūņs – palīc sātā!”
Latgales plānošanas reģions aicina vietējos bērnus, tostarp remigrantu un repatriantu bērnus, kā arī potenciālos remigrantus, kas dzīvo ārpus Latvijas, diasporas locekļus, latviešu skoliņu audzēkņus (vecumā līdz 16 gadiem) piedalīties radošajā konkursā bērniem “Esi varūņs – palīc sātā!”.
Skonai Publicēts 08.04.2020
“Skonai” jaunieši turpina strādāt pie ierakstiem un aicina palikt mājās
Skonai vecākās grupas dalībnieki ar Džordža Gēršvina dziesmu “Java Jive” aicina ikvienu patiesi izbaudīt laiku mājās, baudīt kafiju vai tēju un laiku kopā ar tuvajiem
ark_situ Publicēts 08.04.2020
Valdība pagarina ārkārtējo situāciju līdz 12. maijam
Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, Ministru kabinets ir izsludinājis ārkārtējās situācijas pagarinājumu līdz šī gada 12. maijam, tādējādi pagarinot 12. marta valdības rīkojuma par “Ārkārtējās situācijas izsludināšanu” darbības laiku.
Rezeknes novada_karogs (1250 x 626) Publicēts 07.04.2020
Satiec savu deputātu attālināti
Rēzeknes novada domes deputāti ārkārtas situācijas laikā nevar iedzīvotājus pieņemt klātienē, taču turpinās kontaktēties ar saviem vēlētājiem, sniegt konsultācijas un atbildēt uz iedzīvotāju jautājumiem pa norādītajiem telefoniem.