Ka attistit socialo uznemejdarbibu Rezeknes novada (1172 x 820) Publicēts 24.01.2020
“Kā attīstīt sociālo uzņēmējdarbību Rēzeknes novadā?” – aicina uz kopīgu ideju ģenerēšanu un diskusiju
19. februārī plkst.10:00 ikviens, kurš vēlas radīt pozitīvas pārmaiņas kopējā dzīves telpā, aicināts uz ideju ģenerēšanu un diskusiju par sociālās uzņēmējdarbības iespējām Rēzeknes novadā.
IMG_5855 Publicēts 24.01.2020
Rēzeknes novadā notiks tautsaimniecības forums „Latgales attīstības ilgtspējas formula: izglītība, inovācija, uzņēmējdarbība, digitalizācija”
6. martā AS „Latvijas Finieris” rūpnīcā RSEZ SIA „Verems” (Lejas Ančupāni, Vērēmu pagasts, Rēzeknes novads) notiks biedrības „Latvijas Formula 2050” sadarbībā ar Latvijas Universitāti, AS „Latvijas Finieris”, Zemkopības ministriju, Rēzeknes novada domi, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, SIA „Latvijas Mobilais Telefons”, Pārresoru koordinācijas centru organizētais tautsaimniecības forums „Latgales attīstības ilgtspējas formula: izglītība, inovācija, uzņēmējdarbība, digitalizācija”.
Kaunatas vidusskolas komanda Publicēts 24.01.2020
Startu uzsāk Rēzeknes un Viļānu novada Erudīts 2020
22. janvārī Rēzeknes novada pašvaldībā tika uzsākta zināšanu spēles „Erudīts” jaunā sezona. Šajā mācību gadā desmit Rēzeknes novada, Viļānu novada, kā arī Austrumlatvijas tehnoloģiju vidusskolas skolēnu komandas meklēs atbildes uz jautājumiem par un ap Ziemeļvalstīm. Apkopojot rezultātus, pirmajā kārtā ar 30,5 punktiem līderos izvirzījās Kaunatas vidusskolas komanda.
IMG_9372 Publicēts 24.01.2020
Skaļās lasīšanas sacensība Dricānu bibliotēkā
Skaļās lasīšanas sacensības mērķis ir pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmēt interesi par lasīšanu un grāmatām, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, kā arī veicināt lasītprieku. Skaļās lasīšanas sacensība ir paredzēta arī pašapziņas celšanai,
karte Publicēts 23.01.2020
Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra veiks teritorijas apsekošanu dabā
Latvijas Ģeotelpiskās aģentūras darbinieki laika periodā no 2020. gada janvāra līdz decembrim veiks teritorijas apsekošanu dabā, lai turpinātu veikt topogrāfisko karšu mērogā 1:10 000 sagatavošanu Rēzeknes novada teritorijai
dep2 Publicēts 23.01.2020
Apstiprina Rēzeknes novada pašvaldības budžetu
Piedaloties 13 deputātiem, ārkārtas domes sēdē 23. janvārī tika pieņemts Rēzeknes novada pašvaldības budžets 2020. gadam. Pēc budžeta pieņemšanas novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs pateicās visiem nozaru pārstāvjiem par veikto skrupulozo darbu budžeta sastādīšanā un novēlēja veiksmi tā izpildē.
sacensības jauns Publicēts 23.01.2020
Biedrība “Rogovkīši” aicina uz sacensībām
Biedrība “Rogovkieši” organizē un aicina gan lielus gan mazus sportista entuziastus piedalīties sacensībās 8. februārī plkst. 10:00 Nautrēnu vidusskolas sporta zālē. Varēs pierādīt savas spējas galda tenisa, novusa un šautriņu mešanas disciplīnās. Dalība pasākumā ir bez dalības maksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, gaidīsim visus sacensties gribētājus!
titulbilde_8.karta (800 x 524) Publicēts 22.01.2020
Izsludināts LEADER projektu konkurss uzņēmējdarbības atbalstam
Biedrība “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” izsludina atklāta LEADER projektu iesniegumu konkursa 8. kārtu ar kopējo finansējumu 313497,33 EUR. Projektu konkurss tiek izsludināts SVVA Stratēģijas mērķa “Attīstīta daudznozaru uzņēmējdarbība” Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējuma saņemšanai rīcībās.
Voguli saime "Cepleišūs" 2017. goda pavasarī kūpā ar tūreizejū kulturys ministri Daci Melbārdi (trešuo nu kreisuos) i Rēzeknis nūvoda kulturys nūdalis vadeituoju Ināru Pleikšni Publicēts 22.01.2020
Vogulu saimis radūšuo piecpušdīne Latgalīšu rakstnīceibys muzejā
2020. gada 25. janvarī plkst. 14.00 Vladislava Lōča Latgalīšu rakstnīceibys muzejā Rēzeknē, Kruoslovys īlā 4B nūtiks izcilajai keramiķu i muokslinīku Vogulu saimei veļteita daiļradis piecpušdīne. Tamā daleibu jims ari folklorys kūpa “Kolnasāta”.
83290093_2805064346244345_7895701202170544128_n Publicēts 22.01.2020
Ozolmuižā aizvadīts senioru atpūtas vakars
Katru gadu 14. janvārī Ozolmuižas kultūras namā tiek rīkots Jaungada pasākums pagasta senioriem. Šogad svētkos satikās vairāk nekā 40 senioru, tādējādi pierādot, ka arī cienījamā vecumā cilvēki grib un prot līksmoties un baudīt dzīvi.