“Zaķu fabrika” Pušā

Publicēts 08.04.2015

Lieldienas bez olām, vistām un zaķiem? Vai tas ir iespējams? Protams, ka nē! To var teikt katrs pušānietis, kurš priecē savas acis un jūt pavasara svētku ienākšanu Pušas pagastā ar īpašām Lieldienu svētku vēsmām, jo īsi pirms Lieldienām aktīvākie pagasta iedzīvotāji ar ģimenēm piedalījās radošajā darbnīcā „Zaķu fabrika”. Tās dalībniekiem no koka bluķiem ar otiņām un akrila krāsām bija „jāražo” savi Lieldienu zaķi, kuri gan viņiem, gan pagasta iedzīvotājiem radītu svētku sajūtu. Lai zaķiem piešķirtu īpašu odziņu, dalībnieki tiem piešķīra arī dzimumu, sadalot zaķus mammās, tētos un bērnos, kur par akcentu un atšķirības zīmi dāmām tika izvēlēta pavasarīgos toņos iekrāsota bante, bet kungiem – tauriņš.

Jāteic, ka dalībnieku atsaucība darbnīcā bija ļoti liela, tāpēc pagasta iedzīvotājus un garām braucējus Pušā priecē un priecēs vairāki desmiti jautru un smaidīgu Lieldienu zaķu ģimeņu, kas izvietojušās, gan pie pagasta ēkas, gan paslēpušās lielā krāsainu olu grozā krustojumā pagasta centrā.

Sirsnīgs paldies visiem pušāniešiem, kuri piedalījās darbnīcā! Lai prieks, smaids, sirsnība, draudzīgums un pavasara vēsmas mājo mūsu sirdīs visu gadu!

Mārīte Krasnobaja
Pušas tautas nama vadītāja

IMG_2786 IMG_2670 IMG_2676 IMG_2782 IMG_2783 IMG_2784 IMG_2785

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0