Zaļais tirgus katru mēnesi

Publicēts 10.08.2015

Rēzeknes novada domes iekšpagalmā, saules spoži apspīdētajā zaļajā teltī, 7. augustā noritēja vietējās produkcijas Zaļais tirgus. Paldies visiem čaklajiem darbu darītājiem, kas sagādāja tirdziņa apmeklētājiem garšīgu un veselīgu pārtikas produkciju, gan brīnišķīgus rokdarbu darinājumus un izturīgus amatnieku izstrādājumus.

Tirgū svaigus dārzeņus piedāvāja ZS „Lukstiņmājas”, paipalu olas – ZS „Lapsiņas”, plašu gaļas izstrādājumu klāstu – ZS „Mētras”, žāvētu karpu aromāts vilināja pie ZS „Zvejnieki” stenda, plātsmaizes, smalkmaizītes un citus konditorijas izstrādājumus piedāvāja SIA „Bambals”, no dabīgiem izejmateriāliem pagatavotās ziepes – draudzīgais Skolēnu mācību uzņēmums „Eco Bubble”, mīkstu un smaržīgu maizi tautiskā Aina Eriņa, krāsainus un smaržīgus garšvielu maisījumus, eļļas – smaidīgā Valentīna Svarinska, piena produkciju – KS „Viļāni”, dažādus sierus – ZS „Ceļtekas”, koka izstrādājumus un pirtslietas – omulīgais Edgars Matisans, dzintarkrāsas un citu saules zeltainuma nokrāsu medu – Žanis Jesko, ķiplokus – atraktīvā ZS „Bērzubirze”, priežu sīrupu un citus mājās gatavotus našķus – Guntars Skudra, tāpat smalkus un gaumīgus tamborētus rokdarbus, tajā skaitā lakatus, pančo, galda sedziņas, demonstrēja Ruta Rancāne.

Katrs no pasākuma dalībniekiem padalījās ne tikai ar saražoto produktu, bet arī ar gaišu noskaņojumu un siltu smaidu, noteikti pircējam neliedza arī kādu vērtīgu padomu. Liels viņiem visiem paldies!

Nākamais Lauku labumu tirdziņš Rēzeknes novada pašvaldībā tiek plānots septembra otrajā pusē. Konkrēts datums tiks publicēts Rēzeknes novada mājaslapā un vietējos masu saziņas līdzekļos. Lūgums tirgotājus, kas vēlētos piedalīties nākamajā Zaļajā tirdziņā, pieteikties, rakstot uz nodibinājuma LEARN e-pastu: learn@rezeknesnovads.lv.

Inese Smirnova

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0