Zemes diena Verēmu pamatskolā

Publicēts 27.04.2018

Zemes dienas ietvaros 21. aprīlī Verēmu pamatskolā SIA “ALAAS” darbinieki vadīja izglītojošu nodarbību par atkritumu šķirošanu. Nodarbības mērķis bija atgādināt, cik trausla ir zeme, un aicināt saglabāt tās dabisko vidi.

Kopā pārrunājām, ko var darīt ikviens no mums, lai iepriecinātu zemi, uz kuras dzīvojam.Dažreiz, izmetot mazu konfekšu papīrīti, mēs neaizdomājamies, ka varam kaitēt dabai un kādas sekas var rasties mums un videi.

Nodarbības laikā mums bija arī iespēja piedalīties un pārbaudīt savas zināšanas, izspēlējot divas interesantas vides spēles par pareizu atkritumu šķirošanu.

Pēc šīs tikšanās mēs izpratīsim atkritumu šķirošanas nozīmību un pielietosim iegūtās zināšanas praksē.

Paldies par noderīgu un izzinošu nodarbību SIA ”ALAAS” darbiniekiem!

 

Marija Mahoņina,
Verēmu pamatskolas 8.klases skolniece

IMG_0410IMG_0414

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0