Zemledus copes cienītāji aicināti uz sacensībām Rāznas ezerā

Publicēts 17.01.2017

Visi Rēzeknes novada zemledus makšķerēšanas entuziasti tiek aicināti uz zemledus makšķerēšanas sacensībām “Rāznas loms”, kas notiks 29. janvārī no plkst. 09.00 līdz 13.00 Rāznas ezera Dukstigala līcī. Labākos makšķerniekus gaida balvas nominācijās: Lielākais loms, Lielākā zivs un Mazākā zivs.

Savukārt pārējie ciemata iedzīvotāji un tie, kuri negrib piedalīties makšķerēšanas sacensībās, aicināti izbaudīt ziemas priekus turpat Čornajā – ziemas sporta aktivitātēs pie tautas nama plkst.11:00. Pēc sacensībām Jūs gaida silta tēja un zupa.

Sacensību nolikums

Vairāk informācijas:
Santa Viša-Gaisiņa, Čornajas tautas nama vadītāja,
e-pasts: santa-razna@inbox.lv,
mob.t.: 26415942

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0