Zemledus makšķerēšanas sacensības Bērzgalē

Publicēts 27.02.2015

Aizgavēņu nedēļas nogalē Bērzgalē uz sacensībām pulcējās zemledus makšķernieki. 21. februāra rītā pussaliņā uz Micānu ezera sanāca vairāk kā 20 šīs nodarbes cienītāji, tostarp trīs daiļā dzimuma pārstāves. Sacensību rīkotājs jau trešo gadu ir makšķerēšanas entuziasts Aivars Kuzmins.

Ap plkst.10.00 sacensību organizatori vēlreiz dalībniekiem atgādināja sacensību nolikuma prasības un makšķerēšana varēja sākties.

Makšķernieki trīs stundas aktīvi darbojās pie āliņģiem, cerot uz lielāko lomu, bet kopumā jāatzīst, ka Micānu ezerā ķērās pamatā sīkas zivis. Sacensībām noslēdzoties, visiem dalībniekiem bija izdevies noķert kādu zivi. Patīkami, ka dalībnieku vidū valdīja draudzīgs noskaņojums.

Sacensību pirmo sešu vietu ieguvēji saņēma vērtīgas balvas, ko sarūpēja pasākuma sponsori: Boulinga centrs, SIA Auto SDL, SIA MIAR, z/s Kalvīši, z/s Annas, z/s Sējējs, makšķernieku veikals “LAKI”.

Apkopojot rezultātus, labākā makšķernieka godu izcīnīja Aivars Pliskovskis, 2. vietu ieguva bērzgalietis Uldis Pekšs, 3. vietā atstājot Artūru Uļjanovu.

Daiļā dzimuma makšķernieces saņēma pārsteigums balvas. Pārsteiguma balvu no z/s „Kalvīši” saņēma arī pats sacensību rīkotājs Aivars Kuzmins.

Pēc aktīvas makšķerēšanas un lielāko lomu ieguvēju noskaidrošanas, visi klātesošie varēja mieloties ar karstu medījuma zupu, par ko parūpējās Bērzgales mednieki un Bērzgales pagasta pārvaldes darbinieces.

Ne asakas!

Daila Ekimāne
Bērzgales kultūras nama vadītāja 

 Fotogalerija

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0