„Ziepju virtuve” Pušā

Publicēts 09.02.2015

,,Heijā, tratatā, vāram, vāram ziepes, Ķīķer-ķāķer kliņģer-jā, Kā tad tas nu tā’’ – ar šādiem grupas “Labvēlīgais tips” dziesmas vārdiem sevi uzjautrināt var katrs, kurš kādreiz ir izbaudījis pašgatavotu ziepju romantiku. Jo īpaši to izdzīvoja tie, kuri 7. februārī bija ieradušies uz ziepju vārīšanas darbnīcu „Ziepju virtuve”, lai paši savām rokām un fantāzijas apvīti censtos radīt mīļas un sirsnīgas dāvanas Valentīndienā. Jāatzīst, ka dalībnieku atsaucība bija ļoti liela, tādēļ ziepju virtuves plašā aromātu buķete bija sajūtama pat aiz Pušas tautas nama robežām. Katrs dalībnieks centās ziepju radīšanas procesam pieet ar īpašu rūpību, lai galarezultāts būtu acīm un degunam tīkams – sirsniņas, ziedi, mākoņi, delfīni, zvaigznes, mēnestiņi, saules u.c. formas tika ietītas spīduļos, kokosriekstu skaidiņās, kafijas biezumos, šokolādē, auzu pārslās u.c. dabīgās izejvielās. Smaržu burvību radīja dažādas vasarīgas un eksotiskas kosmētiskās eļļas – sākot no zemenēm un beidzot ar eikaliptiem. Ņemot vērā lielo atsaucību, šādu radošo darbnīcu paredzēts rīkot vēlreiz.

 

Mārīte Krasnobaja
Pušas tautas nama vadītāja

IMG_2449 IMG_2447

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0