Zinību diena Audriņos

Publicēts 04.09.2018

3. septembrī tika nosvinēta  Zinību diena Audriņu pamatskolā. Pedagogi un bērni kopā ar pasaku varoņiem priecājās par jaunā mācību gada sākumu.

Bērniem bija iespēja parādīt savas prasmes un iemaņas kopā ar pasaku varoņiem. Pasākumā tie kopā ar bērniem meklēja atbildes uz vairākiem jautājumiem.

Tādas spēles saliedē bērnus un dod iespēju priecāties par panākumiem. Vairākus uzdevumus vajadzēja izpildīt, palīdzot viens otram, uzmundrinot un atbalstot.

Tas ir ļoti svarīgi, kad ir iespēja saliedēt bērnus. Bērniem ļoti iepatikās šī interesantā un aizraujošā nodarbība.

Ritmiskums, plastiskums un mūzika no populārām multiplikācijas filmām iepriecināja bērnus, attīstīja dzirdes uztveri un ritma izjūtu. Spilgtais un interesantais svētku scenārijs attīstīja bērnu fantāziju, ļāva izpaust prieka emocijas, kustību spilgtumu un precizitāti.

Svētkos valdīja labvēlīgs emocionālais noskaņojums un prieka sajūta. Bija redzams cik mazuļi bija ieinteresēti un dzīvespriecīgi, jo tas viss izraisīja simpātijas un pozitīvas emocijas. Cik bērni ir brīnišķīgi, cik daudz spējam mācīties no viņiem! Lai mēs augtu lielāki, stiprāki un ņiprāki!

Tāpat kā zeltainas un sārtas lapas ir rudenī, novēlam visiem raibu šo mācību gadu! Un lai šis raibums nes tikai pozitīvas emocijas gan mums, gan mūsu bērniem!

Pirmsskolas skolotāja Līvija Bobrova

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0