Zobu higiēnists apmeklē Silmalas PII

Publicēts 30.08.2019

Augusta otrajā pusē Silmalas PII apmeklēja Latvijas Mutes veselības centra mobilais Zobu busiņš – labiekārtots zobārstniecības kabinets uz riteņiem. Gan vecākiem, gan bērniem esot svarīgi, lai veselības aprūpes pakalpojumi būtu pēc iespējas tuvāk dzīves vai mācību vietai. Mūsu iestāde cenšas sniegt atbalstu, lai bērniem būtu iespēja bez maksas apmeklēt higiēnistu, pārbaudīt zobu veselības stāvokli.

Zobu higiēniste Sandra Vīgante ar lielu pacietību, profesionalitāti un smaidu pārbaudīja bērniem zobiņus, liekot tiem aizmirst par iespējamām bailēm. Bērni lielākoties no mobilā zobārsta kabineta iznāca smaidīgi un ieinteresēti par notikušo procesu. Daktere S. Vīgante bērniem izstāstīja par pareizu zobu kopšanu, tādēļ mazie vēlās turpmāk kārtīgāk sekot līdzi savu zobu veselībai.

Atgādinām vecākiem, ka zobu higiēnista pakalpojumi no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksāti bērniem no 2 līdz 18 gadu vecumam vienu reizi gadā, bet bērniem 7, 11 un 12 gadu vecumā – divas reizes attiecīgajā vecuma grupā.

Indra Dzene, Silmalas PII skolotāja

zobi1 zobi3

 

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0