Paziņojums par koku ciršanu Ozolmuižas pagastā

16.10.2014

Rēzeknes novada pašvaldības Ozolmuižas pagasta pārvalde paziņo, ka Ozolmuižas pagastā saņemts privātpersonas iesniegums „Par koku ciršanu ārpus meža” – par divu apšu (vienas apses apkārtmērs – 2,80 m, otrās apses apkārtmērs – 2,90 m) un vienas egles (apkārtmērs – 2,10 m) nozāģēšanu īpašumā „Jāņmuiža” ar kadastra numuru 7878 002 0027, kas atrodas Ozolmuižas ciema teritorijā.

Lūdzam iesniegt savus priekšlikumus un pieteikumus Rēzeknes novada Ozolmuižas pagasta pārvaldē (“Laimas”, Ozolmuiža, Ozolmuižas pagasts, Rēzeknes novads) pie lietvedes, sākot no šī gada 20. oktobra, līdz šī gada 30. oktobrim.

Sabiedriskā apspriešana tiek veikta saskaņā ar Rēzeknes novada pašvaldības 2012. gada 15. novembra saistošiem noteikumiem Nr. 91 „Par koku ciršanu ārpus meža Rēzeknes novadā”.