Lūznavas muižas teritorijas sakopšanas MIĶEĻDIENAS TALKA

Ieejas maksa
Bezmaksas
Kontakti

Lūznavā notiks Lūznavas muižas teritorijas sakopšanas Miķeļdienas talka, kurā aicināti piedalīties ģimenes, jaunieši, seniori un citi interesenti.

Rudens talka Lūznavas muižas kompleksā ir ikgadēja tradīcija, kurā šoreiz talcinieki būs aicināti sakopt Lūznavas muižas pagalmu, parku, kā arī veidot jaunu tūrisma objektu – augu labirintu, stādīt kokus Mīlestības saliņā un sakopt stādījumu dobes ziemai. Šī gada Miķeļdienas talkas Lūznavā moto ir “Darīt pasauli tīrāku un zaļāku!”.

Talkas norise:

• 13.00 pulcēšanās Lūznavas muižas pagalmā, muzikāls sveiciens
  • 13.20 darbs dažādos Lūznavas muižas teritorijas un parka objektos
  • 16.00 talkas darbu rezultātu apkopojums, zupa un tēja ikvienam talciniekam, muzikāls sveiciens

Talciniekiem darba cimdi tiks nodrošināti, bet lūgums pašiem paņemt līdzi lāpstas un grābekļus.

Paralēli talkai Lūznavas pagasta iedzīvotāji aicināti iesaistīties rudens ražas izstādes veidošanā, atvedot uz pagasta pārvaldi rudens veltes, kuras Miķeļdienas talkas dienā tiks izstādītas apskatei Lūznavas muižas brīvdabas skatuvē. Plašāka informācija par izstādi, zvanot 29670163.

Miķeļdienas talkas norisi Lūznavas muižas kompleksā rīko Lūznavas pagasta pārvalde, Lūznavas muiža un biedrība “ESTO”. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.