Mūzikas grupu “tusiņš” “Pirmo reizi”

Datums
29.01.2022
Laiks
Norises vieta
Maltas pagasta kultūras nams
Ieejas maksa
Bezmaksas

Elīna Prusaka
Tel.: 26117782
E-pasts: elina.prusaka@rezeknesnovads.lv

Daudzus gadus janvāra beigās skatītāji tika aicināti uz Maltas kultūras nama (KN) rīkoto festivālu “Dažādi estrādes žanri”, kur satikās dažādi izpildītāji, kā arī notika teātra izrāžu parādes. Šogad aizsākam jaunu pasākumu ciklu, kur centīsimies iepazīstināt ar dažādām mūzikas grupām.

29. janvārī plkst. 18.00 Maltas pagasta kultūras nams un Maltas pagasta pārvalde aicina apmeklēt un izbaudīt mūzikas grupu “tusiņu” “Pirmo reizi”. Tieši tā – pirmo reizi Maltā muzicēs divas  grupas – “Dabasu durovys” (Latgale) un “Krēsla” (Rīga).

Grupa “Dabasu Durovys” par sevi raksta: “Grupa ir dybynōta 2006. godā Daugavpilī. Izdūti 5 studejis albumi. Daudzys reizis grupa ir bejuse nomynāta “Latvejis muzykys goda bolvai”, pīasadalejuse  “Muzykalajā bankā” i cytūs lelūs muzykys pasōkumūs. Popularōkos dzīsmis ir “Piparmātru čajs ar madu”, “Suokum”, “Sejas grāmata”, “Tur i cytys”. Grupys sastōvā koncertā Maltā byus Arnis Slobožaņins (bolss, gitara), Vladimirs Šuvalovs (tausteni), Māris Veliks (gitāra), Mārcis Lipskis (bass), Jurģis Lipskis (bungys).”

Savukārt grupa “Krēsla” ir salīdzinoši jauna muzikālā apvienība, kas spēlē melodisko roku, bet nebaidās meklēt sevi arī citos žanros. Apvienība līdz šim veiksmīgi startējusi Radio SWH “Priekšnamā”, kur, pateicoties klausītāju atbalstam, pāris kompozīcijas ir nonākušas arī radio rotācijā.

Lai arī aiz loga valda ziema, klausītāji var būt droši, ka uz skatuves tiks iekustināta kārtīga roka ballīte.