Pastāvīgās komitejas

Finanšu pastāvīgā komiteja

Komitejas priekšsēdētājs: Monvīds Švarcs (Jaunā Vienotība, Kustība PAR, Latgales partija)
Iedzīvotāju pieņemšanas laiks
Kontaktinformācija
E-pasts: monvids.svarcs@rezeknesnovads.lv
Komitejas priekšsēdētāja vietniece: Ērika Teirumnieka (Nacionālā apvienība "visu Latvijai" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", politiskā partija "Latvijas Reģionu apvienība"
Komitejas sastāvs: Vilis Deksnis, Jekaterina Ivanova, Aivars Buharins, Kaspars Melnis, Georgijs Jevsikovs, Guntis Rasims
Nolikums

Teritoriālā pastāvīgā komiteja

Komitejas priekšsēdētājs: Kaspars Melnis (Zaļo un Zemnieku savienība)
Iedzīvotāju pieņemšanas laiks
Kontaktinformācija
E-pasts: kaspars.melnis@rezeknesnovads.lv
Komitejas priekšsēdētāja vietnieks: Jānis Freibergs ("Latvijas attīstībai")
Komitejas sastāvs: Vilis Deksnis, Anita Ludborža, Felicija Leščinska, Vasīlijs Arbidāns, Aija Kiserovska, Ērika Teirumnieka
Nolikums

Izglītības, kultūras un sporta jautājumu pastāvīgā komiteja

Komitejas priekšsēdētājs: Guntis Rasims (Jaunā konservatīvā partija)
Iedzīvotāju pieņemšanas laiks
Kontaktinformācija
E-pasts: guntis.rasims@rezeknesnovads.lv
Komitejas priekšsēdētāja vietniece: Anita Ludborža (Jaunā Vienotība, Kustība PAR, Latgales partija)
Komitejas sastāvs: Anna Rancāne, Inta Brence, Aivars Buharins, Guna Popova, Ērika Teirumnieka, Guna Zenčenko
Nolikums

Sociālo un veselības aizsardzības jautājumu pastāvīgā komiteja

Komitejas priekšsēdētāja: Inta Brence (Jaunā Vienotība, Kustība PAR, Latgales partija)
Iedzīvotāju pieņemšanas laiks
Kontaktinformācija
E-pasts: inta.brence@rezeknesnovads.lv
Komitejas priekšsēdētāja vietnieks: Gunārs Smeilis (Zaļo un Zemnieku savienība)
Komitejas sastāvs: Vilis Deksnis, Rita Tērauda, Felicija Leščinska, Vasīlijs Arbidāns, Guna Popova, Jānis Freibergs
Nolikums

Tautsaimniecības attīstības jautājumu pastāvīgā komiteja

Komitejas priekšsēdētājs: Georgijs Jevsikovs ("Latvijas attīstībai")
Iedzīvotāju pieņemšanas laiks
Kontaktinformācija
e-pasts:
Komitejas priekšsēdētāja vietnieks: Gunārs Smeilis (Zaļo un Zemnieku savienība)
Komitejas sastāvs: Anna Rancāne, Rita Tērauda, Jekaterina Ivanova, Aija Kiserovska, Guntis Rasims, Guna Zenčenko
Nolikums
Click to listen highlighted text!