Pirts “Čiekuri”

Latgales pirtnieki Nellija un Andris Kiščenko, kuriem pirtošanās ir sirdslieta kopš bērnības, vēlamies sniegt neaizmirstamas izjūtas Jums pirtiņā burvīga priežu meža ielokā. Labsajūtas gūšanai izmantojam tikai apkārtnē augošo koku un augu valsts produktus. Pirts rituālā pielietojam Seno Baltu zīmju sistēmas enerģijas.

Latviskais pirts rituāls Latgales Maltā, kurā Jūs baudīsiet daudz un dažādu koku, krūmu un zāļu slotiņu pieskārienus, liks aizmirsties no ikdienas steigas, rūpēm un raizēm, atgūsiet spēkus jaunam darba cēlienam.

Ir iespējams relaksēties, attīrīties, uzņemt spēku un enerģiju, dziedināties. Dažādus pērienus var apvienot vai kombinēt.

Pirts rituālu veicam katram individuāli, atkarība no vēlmēm un vajadzībām. Pirts rituāla ilgums ir apmēram 4 – 5 stundas. Pirtošanās laikā tiek  piedāvātas vieglas uzkodas un tēja (bērzu sula).

Veicam dažāda veida darbības ar ķermeni – vakummasāžu, dzintara masāžu, pēdu masāžu, masāžu ar koka elementiem u.c.

Iespējama skaistumkopšana pirtī ar māliem, dūņām, medu un visāda veida vietējiem dabīgiem produktiem.

Vēlamais cilvēku skaits – divi. Ja vēlaties nopērties lielākā kompānijā, veicot nelielas izmaiņas arī tas ir izdarāms. Tad tiek iedarbināts arī kubls.

Pēc pirts rituāla baudīšanas var nesteigties mājup, jo iespējams pārnakšņot pirts mansarda istabiņā (gultas vietu skaits – 8). Pēc vēlēšanās var baudīt arī vakariņas un brokastis.

Ja Jums ir sava pirtiņa un vēlme apgūt elementārās zināšanas par pirts lietām un baltu zīmēm, mēs esam gatavi dalīties savā pieredzē un zināšanās, lai arī Jums pirts rituāls savā pirtiņā dāvā gan veselību, gan atpūtu, gan enerģiju. Pastāstīsim par slotiņām, par karstuma un aukstuma iedarbību uz ķermeni, tā regulēšanu un daudz ko citu. Parādīsim arī kā praktiski darboties pirtī.

Vēlams organizēties grupiņās 6-8 cilvēki.

Darba laiks: pēc pieteikuma

Adrese Rozentovas iela 2, Malta, Maltas ciems, Rēzeknes novads
Koordinātes 56.3407426; 27.1843826
Tālrunis +371 29467348, +371 29335199, +371 26387532
E-pasts andris.kiscenko@lau.lv, martins.kiscenko@gmail.com
Mājas lapa www.ciekurupirts.lv
Cita info. gultas vietu skaits – 8
Citi piedāvājumi

WiFi

Click to listen highlighted text!