“Albatross”

Viesu māja "Albatross"- ir viesnīcas tipa divstāvu māja.

Brīvdienu māja atrodas Rāznas ezera krastā, 26 km attālumā no Rēzeknes. Telpas svinībām līdz 30 personām, sauna, melnā pirts. sporta laukums volejbolam un futbolam.

Pludmale

Viesu māja «Albatross» atrodas 50 m no Rāznas ezera. Jūs varat peldēties vai sauļoties uz ezera izvietotajām laipām blakus viesu mājai.

Makšķerēšana, laivu un ūdens velosipēdu-katamarānu noma.

Makšķerēšanas mīļotājiem vai izbraucienam pa ezeru, mēs piedāvājam laivas un un četrvietīgu ūdens velosipēdu-katamarānu. Ceļojumiem gar Rāznas ezera krastu, un citām dabas parka Rāzna vietām, piedāvājam velosipēdu nomu. Viesu māja strādā visu gadu, tas ir ļoti izdevīgi ziemas makšķerēšanas mīļotājiem. Ir iespēja vakaros pēc pirts pasēdēt pie kamīna un atcerēties veiksmīgo lomu.

Istabas

Lai atpūtas laikā Jūs justos komfortabli, mēs piedāvājam mājīgas guļamistabas, kā arī ērtas istabas ar kamīnu un dušas kabīni.

Virtuve

Katrā viesu mājas stāvā atrodas ērta virtuve, kur var atrast visu nepieciešamo ēdiena pagatavošanai. 

Banketu Zāle

Mūsu ciemiņiem mēs piedāvājam banketu zāli, līdz 30 personām, ar mūsdienīgu interjeru un kamīnu. Tiek piedāvāta nepieciešamā aparatūra svētku pasākumu organizēšanai. 
Pieejams aprīkojums:
✓ TV
✓ Video
✓ Audio
✓ Karaoke
✓ Internets

Sauna un Pirts

Gribat pērties ar slotu vai noņemt nogurumu masāžas dušas kabīnē? Jebkurā laikā jūsu rīcībā ir sauna astoņām personām. Mēs atceramies arī par eksotikas mīlētājiem: pie ezera atrodas krievu pirts, kura ir ļoti iemīļota laukos. 

Makšķerēšana, laivu noma, ūdens velosipēdu-katamarānu noma

Tiem, kam patīk makšķerēt vai vienkārši braukt pa ezeru, tiek piedāvātas laivas un četrvietīga pedāļa velosipeds.

Sporta laukumi futbolam un volejbolam
 - Futbola un volejbola cienītājiem mauriņā ierīkoti sporta laukumi mini futbolam un volejbolam. Uz zaļā paklāja priežu ielenkumā brīvā dabā un svaigā gaisā var veikt sacensības šajos sporta veidos. Laukumi piedāvā lieliskus apstākļus aktīvai atpūtai kā bērniem tā arī pieaugušajiem.

Vietas telsts izvietošanai - Ja jūs gribat izvietot telts nometni - jūsu rīcībā ir daudzu hektāru teritorija apkārt viesu mājai. Telts pilsētiņa zem vecām priedēm un Rāznas ezera košā ainava ļaus Jums izbaudīt neaizmirstamu atpūtu. Pie mums pietiks vietas gan telšu izvietošanai, gan volejbola spēlēm. Mēs atradīsim vietu arī tiem, kuri grib pavadīt atpūtas laiku piknikā, cepot šašliku vai vārot zivju zupu.

Velosipēdu noma

Velosipēds var nomāt, lai ceļotu pa Raznas ezera krastu un citām vietām Raznas ezera dabas parkā.

Adrese Rogs, Kaunatas pagasts
Koordinātes 56.3286271; 27.5107196
Tālrunis +371 64667229, +371 26411710
E-pasts albatross@raznahotel.lv
Mājas lapa www.raznahotel.lv
Cita info. 19
Ozsollapa
Rnp logo
Click to listen highlighted text!