Ziemassvētku koncerts un balle “Ziemas gaismu balle”
“Ziemas gaismu balle” – vakars, kurā satiekas siltums un mirdzums, mūzika un prieks. Tas ir laiks, kad aiz loga snieg, bet sirdīs iemirdzas svētku sajūta. Aicinām kopā pavadīt gada nogali skaistā gaismu, deju un labas noskaņas pilnā vakarā!
Plkst. 18.00 – koncerts, ko sniegs ansamblis “Bruoļi Optimisti”. Mākslinieki priecēs klausītājus ar muzikālo programmu “Sniegi sniga putināja”.
Ansambļa sastāvā muzicē Valdis Zemzars (klavieres, vokāls) un Igors Čistjakovs (ģitāra). Abi mākslinieki kopā sadarbojas jau kopš 90. gadu vidus, un viņu uzstāšanās vienmēr izceļas ar vieglumu, siltumu un dzirkstošu humoru.
“Bruoļi Optimisti” uzticīgi savam kredo “ar smaidu pa dzīvi” dāvās klausītājiem pozitīvas emocijas un sirsnīgu noskaņu.
Pēc koncerta plkst. 19.00 – balles lustes kopā ar Romānu Ivanovu. Galdiņu rezervācija līdz 23. decembrim pa tālr. 22454556 (Kristīna). Ieeja ballē tikai pilngadību sasniegušām personām.