We are invited to visit the day of health promotion in Berzgale!

Ikviens interesents tiek aicināts apmeklēt Veselības veicināšanas dienu, kas notiks 23. novembrī plkst. 10.00, Bērzgales pagasta kultūras namā. Tās laikā četri diplomēti speciālisti – endokrinologs, neirologs, kardiologs un psihiatrs – bez maksas lasīs lekcijas un sniegs atbildes uz pasākuma apmeklētāju jautājumiem.
Speciālisti savās lekcijās sniegs informāciju par veselīga dzīvesveida veicināšanas nozīmi un par iespējamām sekām, ignorējot veselīgā dzīvesveida paradumus.
Ārste - rezidente endokrinoloģijas specialitātē Laura Stirāne lasīs lekciju par diabētu un profilakses pasākumiem veselības uzlabošanai.
Ārsts-rezidents neiroloģijas specialitātē Kārlis Stirāns savā lekcijā stāstīs, kas ir insults un kā to atpazīt, un vai var no tā izvairīties, kā arī par primāro profilaksi.
Ārsts - rezidents kardioloģijas specialitātē Valdis Dakuļs sniegs informāciju par sirds un asinsvadu sistēmas slimību profilaksi un veselības veicināšanu, kā arī onkoloģisko saslimšanu un tās profilaksi. Ārsts – rezidents pastāstīs par veselības pasliktināšanas riska faktoriem, ko ar tiem darīt un kā tos novērst.
Sertificēts psihiatrs Valdis Katkevičs savā lekcijā sniegs informāciju par psihisko un psihoemocionālo veselību ietekmējošiem faktoriem un palīdzības iespējām. Ārsts atbildēs uz jautājumiem: Ko stress nodara mūsu ķermenim? Kas ir distress? Kas ir depresija? Kāpēc cilvēki izdeg? Kā izvairīties no stresa un nenonākt līdz depresijai?
The “Health Day Day” event takes place on the project “live healthy in Rezekne District” by the municipality of Rezekne. No 9.2.4.2/16/I/027. The project was supported by the European Social Fund (ESF).
Edgars Kļaviņš,
Biedrības “Sporta klubs “Magnen”” vadītājs
Darba plāns
LV_ID_EU_logo_ansamblis_ESF

Click to Listen highlighted Text!