Apmeklē Rēzeknes novada dienas 2024

12.06.2024

For the population

No 12. līdz 14. jūlijam daudzpusīgi un ģimeniski svinēsim Rēzeknes novada dienas 2024. Šogad Rēzeknes novada dienas notiks katrā apvienības pārvaldē un priecēs savus iedzīvotājus un ciemiņus ar skaistu svētku programmu gan bērniem, gan pieaugušajiem.

NAUTRĒNU APVIENĪBAS PĀRVALDE

12. jūlijā Nautrēnu apvienības pārvaldē Rēzeknes novada dienas norisināsies Lendžu pagastā. Svētki tiks aizvadīti tradīciju zīmē. 12. jūlijā no plkst. 18.00 paredzētas dažādas aktivitātes bērniem, meistarklases, kā arī mājražotāju tirdziņš. Plkst. 19.00 notiks Nautrēnu apvienības pārvaldes amatiermākslas kolektīvu koncerts un akcijas “Apceļoj Nautrānu apvīneibu” dalībnieku godināšana. Vakara izskaņā plkst. 21.00 zaļumballe ar grupu “Lauku muzikanti”. Ieeja ballē bez maksas.

KAUNAS ALLIANCE BOARD

13. jūlijā Kaunatas apvienības pārvaldē Rēzeknes novada dienas norisināsies Stoļerovas pagastā. Svētki tiks aizvadīti Rāznas zīmē. 13. jūlijā no plkst. 9.30 meistarklases un vietējo mājražotāju tirdziņš, bērni varēs spēlēt lielformāta spēles. Plkst. 11.00 uzstāsies grupa “Bruoli i muosys”, vietējie amatiermākslas kolektīvi, kā arī notiks goda ģimeņu sveikšana.

ADMINISTRATION OF THE MALTESE ALLIANCE

13. jūlijā Maltas apvienības pārvaldē Rēzeknes novada dienas tiks svinētas Lūznavas pagastā. Svētki tiks aizvadīti mākslas piknika zīmē. No plkst. 15.00 ikviens ir aicināts braukt uz Lūznavas muižu, kur norisināsies mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks”.  Arī šogad  viesi tiks pārsteigti ar dažādu žanru mūziku, ielu teātri, laikmetīgo deju un cirka priekšnesumiem, latviešu jaunāko kino, dabas izziņas un radošām aktivitātēm, kā arī garšu ceļojumiem. Pirmo reizi Latvijā viesosies burvju mākslinieks "The Charming JAY" no Dienvidkorejas. Koncertā plkst. 15.00 uzstāsies "M. DREĻS kvartets", plkst. 16.15 duets "Skaņu Dārzs", plkst. 17.30 "Zāle", plkst. 18.45 "Kalnejas", plkst. 20.00 "Raxtu Raxti".

BOARD OF THE VILNIUS ALLIANCE

On July 14 Viļānu apvienības pārvaldē Rēzeknes novada dienas tiks svinētas Viļānu pilsētā. Svētki tiks aizvadīti tirgus zīmē. Visi tiek aicināti no plkst. 10.00 apmeklēt tradicionālo Viļānu tirgu. Paralēli notiks arī zaļā dzīvesveida meistarklases un amatiermākslas kolektīvu koncerts.

OFFICE OF THE PRICANA ALLIANCE

On July 14 Dricānu apvienības pārvaldē Rēzeknes novada dienas tiks svinētas Dricānu pagastā. Svētki tiks aizvadīti medību zīmē. Jau no plkst. 14.00 pie Dricānu pagasta kultūras nama notiks medību kolektīvu dižošanās, notiks suņu parāde un sacensības, kurās varēs piedalīties gan mednieki, gan sievas, gan līdzjutēji. Apmeklētāji varēs skatīties arī medību suņu paraugdemonstrējumus. Tāpat būs jauniešu pilsētiņa, mākslas performances. No plkst. 19.00 būs amatiermākslas kolektīvu koncerts, trofeju izstādes uzvarētāju apbalvošana. Pēc apbalvošanām plkst. 21.00 postfolkloras grupas RIKŠI koncerts. Vakara noslēgumā plkst. 22.00 zaļumballe ar grupu “Bruģis”.

Zaļumballēs ieeja bez maksas. Mākslas un garšu festivālā "Mākslas pikniks" ieeja 5,00 EUR. 

Click to Listen highlighted Text!