Dricānu apvienība saposusies Ziemassvētkiem!

21.12.2023

Parish news

Kling, klang, esam klāt! Tieši ar tādiem – dzidriem, zvanu skaņām pildītiem vārdiem – Ziemasssvētki pavisam drīz klauvēs pie katrām durvīm un pie katras sirds.
Ziemas Saulgriežu laikā visapkārt jūtama īpaša rosība – pušķojam eglītes un māju pagalmus, izrotājam ar gaismiņu virtenēm logus un balkonus, ziemassvētku lukturus noliekam ceļa galā, lai rūķi redz, kur Salatēta sarūpētās dāvanas nest.

Dricānu apvienības pagasti arī ir saposti svētkiem. Katrs pagasts ar savu ziemassvētku noformēju ir unikāls un neatkārtojams. Katrā pagastā atrodama sava “rozīnīte”, ar ko pārsteigt.
Paldies visiem čaklajiem “rūķiem” par sirdsdarbu, kas ieguldīts, veidojot skaistu un mirdzošu ziemassvētku vidi astoņos Dricānu apvienības pagastos. Paldies apvienības māksliniecei/noformētājai Jolantai Jefimovai par idejām, kuras tālāk katrā pagastā tika apaudzētas ar noformējuma detaļām, un paldies gan Dricānu apvienības pārvaldei par finansiālo un tehnisko atbalstu, gan visām čaklajām rociņām, kas grieza, līmēja, rāsoja, kopā lika, izgaismoja… Ir krāšņi! Ir skaisti! Lepojamies!

Gaisma sākas no sirds! Lai spējam to iedegt labestībā, sirsnībā, savstarpējā sapratnē un mīlestībā! Gaišus, ģimeniski siltus un mīļus, mierpilnus un svētīgus Ziemassvētkus katrai sirsniņai!

Information collected
Leocadia Razgale
Stružānu pagasta kultūras darba organizatore

Click to Listen highlighted Text!