Rēzeknes novada un Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas skolas pūtēju orķestra “Fortissimo” koncerts Maltā

Date
29.11.2023
Time
18:00
Location
Maltas parish cultural house
Entry fee
Free
Koncertā skanēs gan latviešu komponistu – Raimonda Paula, Aivara Krūmiņa, Sergeja Austra Universa, Imanta Kalniņa, Lolitas Ritmanis mūzika, gan ārzemju komponistu – Antonio Petrillo, Jakoba de Hāna, Maikla Svīnija un Džeja Būkoka mūzika. Koncertā solo ar orķestri spēlēs jaunā, talantīgā saksofoniste Māra Medne.
Diriģents Aleksandrs Maslovs.
Orķestra sagatavotā koncertprogramma ietver sevī ļoti dažādus, savā starpā kontrastējošus žanrus – no marša līdz fankam un no akadēmiskās mūzikas līdz kino mūzikai.  Šis koncerts ļaus klausītājiem iepazīt pūtēju orķestru mūziku no dažādām prizmām.

Rēzeknes novada un Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas skolas pūtēju orķestris “Fortissimo” dibināts 2012. gada rudenī. Pamatā orķestrī muzicē bērni un jaunieši, kas mācās, vai kādreiz ir mācījušies Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā. Ikdienas darba procesā un koncertos jaunajiem mūziķiem nāk palīgā arī skolotāji, līdz ar to orķestrī ir plašs vecuma diapazons. Orķestris ir piedalījies un guvis izcilus panākumus skatēs un konkursos Latvijā un aiz tās robežām.

Click to Listen highlighted Text!