Izsludināta pieteikšanās “Rēzeknes novada Jaunatnes gada balva 2023”

23.02.2024

For young people

Rēzeknes novada Izglītības un sporta pārvalde izsludina pieteikšanos konkursam “Rēzeknes novada Jaunatnes gada balva 2023”. Balvas mērķis ir  izcelt un godināt tos Rēzeknes novada pozitīvos piemērus – jaunatnes darbiniekus un jauniešus atbalstošās organizācijas, kuras ar savu veikumu 2023. gadā ir mainījušas novada jauniešu ikdienu. Apzinātu aktīvākos un talantīgākos Rēzeknes novada jauniešus un veicinātu jauniešu līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē.

Labākos un aktīvākos ir iespēja pieteikt deviņās nominācijās:

  • GADA JAUNIETIS/TE
  • YEAR PUPIL
  • ANNUAL VOLUNTEER
  • YOUNG ARTIST OF THE YEAR
  • YOUTH WORKER OF THE YEAR
  • YOUTH-FRIENDLY PARISH/CITY ADMINISTRATION
  • YOUTH ORGANIZATION OF THE YEAR
  • GADA JAUNIEŠU PASĀKUMS
  • GADA AKTĪVĀKAIS JAUNATNES PAGASTS/PILSĒTA

The nominations of Rezekne's annual prize may be applied to any young adult of Rezekne aged 13 to 25 years or a youth organisation.

Nominācijā "Gada jaunatnes darbinieks" var pieteikt novada pagastu/pilsētas jauniešu centru vadītājus, jaunatnes darbiniekus un jaunatnes lietu speciālistus, kas ir snieguši atbalstu jauniešiem iniciatīvu realizēšanā. Nominācijā "Jaunatnei draudzīgākā pagasta/pilsētas pārvalde", var pieteikt Rēzeknes novada apvienību pārvaldi, kura 2023. gadā ir palīdzējusi īstenot vietējo jauniešu idejas vai attīstīt viņu talantus un prasmes, sniedzot nepieciešamo atbalstu.

Pieteikumus nominācijām var iesniegt jebkurš Rēzeknes novada iedzīvotājs vecumā no 13 gadiem, kā arī jebkura Rēzeknes novada juridiska persona, tai skaitā pašvaldības iestādes un nevalstiskās organizācijas.

Pieteikumi Rēzeknes novada Jaunatnes gada balvas nominācijām jāiesniedz līdz 23. februārim. Pieteikumus iesniegt iespējams tikai elektroniski, sūtot uz e-pastu aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv.

Rēzeknes novada Jaunatnes gada balvas svinīgā ceremonija notiks 15. martā, Rēzeknes novada pašvaldības ēkā, Atbrīvošanas alejā 95A, plkst. 15.00.

Sīkāku informāciju par Rēzeknes novada Jaunatnes gada balvu un pieteikuma anketas nominācijām skatīt zemāk.

Sagatavoja Aivars Mežatučs, Rēzeknes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālists

Click to Listen highlighted Text!