Attainment of the June Eathletics competitions AT Viļānu sports school

'Māsiņas Malinovskas uz goda pjedestāla 200 m skrējienā - Linda Malinovska izcīnīja 1. vietu skrējienā (32,8), Liene Malinovska izcīnīja 2.vietu (33,2).

2022. gada 21. jūnijā Krāslavā notika Krāslavas BJSS vieglatlētikas sacensības U-12 vecuma grupā. Sacensības pulcējās dalībnieki no Daugavpils, Jēkabpils, Krāslavas, Ludzas un Viļāniem.

Viļānu sports school in these competitions was represented by:

• Born and younger in 2011 (Selīna Marija Astašova, Liene Malinovska, Linda Malinovska, Vladislava Brovčenko, Darja Konstantinova, Annija Krūkle, Konstantīns Soboļevs, Viktorija Vita Straujupe, Elizabete Šarkovska un Viktorija Šarkovska).

Selena Maria Astashaw fought 1. vietu 80 metru skrējienā (11,9), 1. vietu 500 metru skrējienā ar jaunu personīgo rekordu 1.33,2 un 1. vietu bumbiņas mešanā 31,46 m.

Linda Malinovska fought 1. vietu 200 metru skrējienā (32,8) un 2. vietu bumbiņas mešanā ar rezultātu 27,21 m.

Konstantīns Soboļevs pārliecinoši uzvarēja pildbumbas mešanas sektorā ar rezultātu 10,48 m.

Liene Malinovsky fought 2. vietu 200 metru skrējienā (33,2) un 3 rd place bumbiņas mešanā ar rezultātu 25,83 m.

Vladislava Brovčenko ierindojās otrajā vieta 80 metru skrējienā (12,2) un trešajā vietā 500 metru skrējienā ar rezultātu 1.39,1

Victoria Vita Straujupe palika 3. vietā 200 metru skrējienā (34,3)

2022. gada 23. jūnijā Preiļos notika Preiļu un Līvānu novadu atklātais vieglatlētikas čempionāts. Sacensības pulcējās dalībnieki no Austrumlatvijas.

• Pieaugušie (Marita Vulāne, Adriāna Tumane);
  • Born and younger in 2007 (Liāna Smirnova, Alīna Saprovska, Madara Skangale, Elizaveta Kuznecova, Valters Malta, Arvis Betlers);
  • Born and younger in 2009 (Nika Markelova, Selīna Marija Astašova).

U-16 in the group Alīna Saprovska fought first place lodes grūšanā ar rezultātu 9,60 m un first place šķēpa mešanā ar rezultātu 28,52 m.

2000m skrējienā 2. vietā ierindojās Valters Malta (6.42,16 sek.).

Pieaugušo konkurencē Marita Vulāne fought pirmo vietu augstlēkšanā (1,55 m). Edgars Malinovskis ieguva sudraba medaļas tāllēkšanā ar rezultātu 5,15 m un škēpa mešanā ar rezultātu 41,86 m.

Other students of our sports school also produced good results, reaching a number of personal records.