Kaunatas vidusskolā viesojas projekta “JaKaMeKa līderiem” dalībnieki

23.02.2024

For young people

 “JaKaMeKa līderiem” (rīko biedrība “Miromida” ar Baltic Centre of Media Excellence atbalstu) ir loģiskais turpinājums un mēģinājums apvienot dalībniekus no 2 iepriekšējiem “Miromidas” projektiem: “JaKaMeKa”(Jauno kaunatiešu mediju klubs, ko atbalstīja BCME) un Līderu skola skolu līderiem (projekts par dzimumu līderību Latgales skolu pašpārvaldēm, ko atbalstīja British Council Global). Projekta mērķis ir ļaut JaKaMeKa kluba jauniešiem dalīties savās zināšanās par medijpratību, apvienojot Latgales skolu aktīvos jaunos līderus ap viņiem interesējošo tēmu.

Aktīvākie darbnīcas dalībnieki – Roberts Kleščinskis no DU, Viktorija Loginova no Maltas vidusskolas un Nikolajs Maslobojevs no Aglonas vidusskolas 6. februārī viesojās  Kaunatas vidusskolā, lai tās aprīkotajā podkāstu istabā (Kaunatas skolēni JaKaMeKa turpinājumā, citā, Erasmus+ projekta “Skaidrā Prātā” ietvaros gada garumā ieraksta podkāstus pret veipošanu) un  ierakstīja kopīgu podkāstu par jauniešu attieksmi pret atkarībām, par centieniem dzīvē kaut ko sasniegt, balstoties uz savāktajiem materiāliem Daugavpilī.  Dienas gaitā jaunieši Domes dalībnieku Matīsa Šķestera un Sabrīnes Žīgures pavadībā iepazinās ar Kaunatas jauniešu vidi skolā, Domes darbu, diskutēja par vērtībām, mērķiem un iespējām.

Dodoties prom, katrs ieguva ne tikai labus paziņas, bet arī jaunas atziņas par notiekošo apkārt, par atkarību ietekmi uz cilvēku dzīvi.

Click to Listen highlighted Text!