Closed Razna National Park Society Project Competition

Noslēdzies Rāznas nacionālā parka biedrības rīkotais projektu konkurss, kurā tika sadalīts finansējums projektiem līdz 1000 EUR.
Kaunatas pagastu apvienības biedrība “Rāzna nacionālā parka biedrība” 2021. gada janvāra mēnesī izsludināja projektu konkursu finansējumu piešķiršanai projektiem, kuri veicinās pagastu apvienības (Griškānu, Stoļerovas, Kaunatas, Čornajas, Mākoņkalna pagasta) infrastruktūras sakārtošanu un inventāra iegādi dažādu sabiedrisku aktivitāšu nodrošināšanai.
Izvērtējot visus iesniegtos projektu pieteikumus, komisija izvēlējās sešus konkursa kritērijiem atbilstošākos projektus:

Kaunatas pagasts:

„Uzlabot mūziku” – 433,92 Eur

  • Projekta mērķis ir pilnveidot mūzikas aprīkojumu Kaunatas Vecās kino būdas studijā, kurā darbojas 2 grupas. Ņemot vērā esošā aprīkojuma stāvokli un trūkumu, jauns aprīkojums nepieciešams kvalitatīvai koncertdarbībai, mēģinājumiem, ierakstiem un citai radošajai darbībai, kas saistīta ar mūziku.

„Disku golfa laukuma izveide”   -  600 Eur

  • Disku golfa laukums tiks izveidots, lai piedāvātu jauninājumu aktīvai atpūtai Kaunatā un visā Rēzeknes novadā, kā arī lai veicinātu aktīvu, veselīgu dzīvesveidu visām sabiedrības vecuma grupām.

Čornajas pagasts:   

„Slēpot prieks” – 1000,00 Eur  

  • Slēpošanas inventāra iegāde.

Stoļerovas pagasts:

„Daba-telpa mākslas terapijai„ – 1000,00 Eur

  • Pēdējā laikā popularitāti pasaulē iemantojušas dimantu mozaīkas. Tā ir lieliska iespēja novērst domas no ikdienišķām rūpēm, atpūsties, noņemt stresu, beigās iegūstot satriecoši skaistu gleznu, ar ko papildināt savu interjeru un priecēt acis katru dienu. Īpaši noderīga dimantu mozaīka ir bērniem, jo trenē uzmanības noturību un attīsta roku sīko motoriku.  Starp citu, - lieliska ideja dāvanai kā pieaugušajam, tā bērnam!
  • Vēl viens no mākslas veidiem ir strādāt ar multisensorajām iekārtām- smilšu lampām jeb gaismas galdiem. Ko tās dod? Kādi ieguvumi darbojoties ar gaismas galdiem?
    Smilšu lampa ir izglītojošs un attīstošs apaļas formas gaismas galds bērniem pirmsskolas un sākumskolas vecumā.  

Mākoņkalna pagasts:

„Mākoņkalna pagasta pozitīva tēla veidošana” – 1000,00 Eur

  • Karoga un tā stiprinājuma iegāde, kā arī karoga un maketa dizaina izstrāde Mākoņkalna pagastam.

Griškānu pagasts:

„Hokeja un inline hokeja inventāra iegāde” – 972,05 Eur

  • Hokeja un inline hokeja inventāra iegāde


Kontaktinformācija: Marija Rukmane (“Rāznas nacionālā parka biedrība”)
Phone: 28330703
E-mail: biedriba.razna@inbox.lv

Adrese: Rāznas iela 14, Kaunata, Kaunatas pag., Rēzeknes nov., LV-4622 
Mājas lapa: https://www.facebook.com/raznas.nacionala.parka.biedriba

Click to Listen highlighted Text!