Notiks jauniešu uzņēmējdarbības konkursa „Laukiem būt!” pirmās kārtas noslēgums

09.10.2014

For young people

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) Rēzeknes nodaļa 10. oktobrī plkst. 11.00 Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” rīko konkursa „Laukiem būt!” pirmās kārtas noslēgumu. Konkurss notiek Valsts lauku tīkla īstenotās aktivitātes "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai" ietvaros, un tā mērķis ir, sniedzot praktisku palīdzību, mudināt lauku jauniešus vecumā no 18 līdz 30 gadiem iesaistīties lauku uzņēmējdarbībā un sabiedriskajā dzīvē.

Pasākumā būs iespēja noklausīties labāko uzņēmējdarbības ideju autoru prezentācijas, kā lauksaimnieciskajā, tā nelauksaimnieciskajā uzņēmējdarbībā. Piektdien, konkursa reģionālajā kārtā, piedalīsies jaunieši no Latgales reģiona, savukārt Rēzeknes novadu pārstāvēs divi dalībnieki, kuri prezentēs savas biznesa idejas.
Arī šogad Latvijas reģionos tika īstenota interaktīvā programma jauniešiem „Tu vari vairāk”, kas sākās ar informatīvajām dienām, kurās dalībnieki tika iepazīstināti ar pasākuma norisi. Jaunieši, kuri ieinteresējās un vēlējas savas idejas īstenot, piedalījās mācībās, kurās apguva ideju definēšanu, uzņēmējdarbības un grāmatvedības pamatus, biznesa plānu un projektu būtību, to sastāvdaļas, kā arī mācījās izstrādāt savus biznesa plānus vai projekta pieteikumus. Programmas noslēgumā jauniešiem tika dota iespēja iesniegt biznesa plānus konkursā „Laukiem būt!”.
Pasākums noslēgsies ar dalībnieku apbalvošanu un ceļazīmju iegūšanu uz konkursa otro kārtu!

The information was prepared by:
LLCC Rēzekne Rural Development Consultant
Dace Gedusheva

 

Click to Listen highlighted Text!