Feimaņu and Rikavas change the business model and working hours of post offices

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Rēzeknes novada Feimaņu pagastā no 2021. gada 3. novembra tiek mainīts Krāces pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk Feimaņos visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst.12 līdz 13 tiks nodrošināti līdzšinējā atrašanās vietā Feimaņos vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā.  

Ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu Krāces pasta nodaļā, kas rada For Latvia's mail ikgadējos zaudējumus vairāk nekā 6500 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs ērti pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi.            

Tāpat kā līdz šim, Krāces pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina Latvian Mail: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Postal settlement systems (PNS) the account, the payment of money transfers, the payment of utility payments and other invoices and the purchase of commercial goods.

Attiecīgi šādā paša veidā no 2021. gada 8. novembra tiek mainīts Rēzeknes novada Rikavas pasta nodaļas darbības modelis un darba laiks.  

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS account, purchase of commercial goods etc. 

Ar pastnieka starpniecību Feimaņu un Rikavas iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS the account. This and other postage services can be obtained in the place of residence by contacting Latvian postal Customer center by phone: 27008001 or 67008001. 

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Krāces pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001, 27008001 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Maltas pasta nodaļu Stacijas ielā 79, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās–piektdienās no plkst.8 līdz 17.

The number and placement of postal services shall be determined by the decision of the Council of the Commission of Public Services. Par universālā pasta pakalpojuma saistībām, which provides that: For Latvia's mail the territorial unit of each municipality shall have at least one place of supply of postal services. 

Feimaņu un Rikavas iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām tiks informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs.  

About VAS Latvijas mail

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību. 

 

Sīkākai informācijai: Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Mob: +371 26722585

E-mail: pr@pasts.lv; vineta.danielsone@pasts.lv  

twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts | instagram.com/latvijas_pasts

Click to Listen highlighted Text!