Rēzeknes novada jaunieši pulcēsies “Jaunatnes diena 2023”

11.08.2023

For young people

Vasaras jaudīgākā un jautrākā diena tiks pavadīta Rēzeknes novada Čornajas pagastā. 29. augustā tiekamies Čornajas pludmalē, lai kopīgi ar citu Rēzeknes novada pagastu un Viļānu pilsētas jauniešiem sportiskā un radošā gaisotnē pavadītu “Rēzeknes novada Jaunatnes dienu” – draudzību stiprinošās un jautrās sporta spēlēs! Pasākuma sākums  plkst. 11.00.

Jaunieši varēs pārbaudīt savu veiklību un atjautību tādās komandu aktivitātēs kā: loku šaušana, balansa lenta, stafete, SUP izaicinājums, lāzertags un “blackbols”. Individuālajos pārbaudījumos būs iespēja pārbaudīt savu precizitāti tādos sacensību veidos kā: loka šaušana, “slackline” un 1 min izaicinājumi.

Lai Jaunatnes diena paliktu atmiņā uz ilgu laiku, varēsi  atpūsties “chill” zonā, izmēģināt Orbitron  (atrakcija, kas iepriecinās ikvienu, kurš bērnībā sapņojis lidot kosmosā. Tā ir pirmā šāda veida atrakcija Latvijā), kā arī piedalīties sietspiedes darbnīcā. Pasākuma laikā par lielisku muzikālo noskaņojumu rūpēsies DJ Deila.

Piesaki savu komandu sešu cilvēku sastāvā (3 zēni + 3 meitenes) līdz 24. augustam, sūtot pieteikumu uz e-pastu aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv

Veiksmīga pasākuma atslēga ir komanda, tāpēc pievienojies “Rēzeknes novada Jaunatnes dienas 2023” brīvprātīgo palīgu pulkā. Tu saņemsi neaizmirstamas emocijas, pieredzi pasākumu veidošanā, jautrus kolēģus, atbalstošu atmosfēru un veicināšanas balvas no pasākumu organizatoriem.

Pieteikuma anketa pieejama šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpfd79T6jaYk_I40pO-a7_AOEDojIWnnYGCM5P33EnFymwGg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Sīkāka informācija pa tālr.  22013477 (Aivars)

Šī diena tev noteikti paliks atmiņā, tiekamies Čornajas pludmalē!

Sagatavoja:Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists Aivars Mežatučs

aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv,  tel.22013477

Click to Listen highlighted Text!