Saldā darbnīca bērniem “Paliec sveika, vasara!”

06.09.2023

Parish news

Priekpilnas bērnu čalas un rosīga darbošanās piepildīja augusta nogales dienu vasaras brīvlaika izskaņā Strūžānos, jautri, atraktīvi un saturīgi pavadot laiku tusiņā “Drīz atkal skola sauks!”

 Saldajā darbnīcā ar dažādu krāsu glazūrām tika dekorēti zīmuļu formas cepumi, bet prjaniķi izdaiļoti ar izkausētas karameles “cepurītēm”. Rokdarbu darbnīcā bērni tamborēja smalkas aprocītes un pina grāmatzīmes. Mazākie ar lielu aizrautību zīmēja uz asfalta savus vasaras piedzīvojumus, bet lielākie ar sajūsmu pieveica visas septiņas piedāvātās sportiskās aktivitātes – “torņa”, būvēšanu, slotiņbolu, “sēņu” lasīšanu, šautriņu mešanu, bumbiņu salasīšanu ar aizsietām acīm, cilpu uzmešanu un maisiņu ietrāpīšanu laukumā izvietotajos apļos. Lielais “Lauva” aicināja visus nobildēties kopā ar viņu un vēlēja lauvas spēku, veselību un uzņēmību jauno mācību gadu sagaidot. Pie sejiņu apgleznošanas pat rinda izveidojās, kamēr visi tika pie kārotā zīmējuma. Sajūsmas spiedzieni visa pasākuma garumā skanēja no piepūšamo atrakciju zonas, kur apmeklētāji varēja izlēkāties līdz pagurumam un slapjām mugurām.

Milzīgs prieks par skaitliski kuplo pasākuma apmeklējumu!

Sirsnīgs paldies visiem, kas palīdzēja radīt bērniem neaizmirstamas sajūtas – Kristīnei Plešanovai par izcili sagatavoto saldumu darbnīcu, Inetai Saveļjevai par tamborēšanas un mezglošanas smalko lietu ierādīšanu, Ligitai Laganovskai par burvīgajiem zīmējumiem uz sejiņām, Andrim Putrānam un Ilvaram Razgalim par sportisko aktivitāšu noorganizēšanu, maskai “Lauva” (Vanda Ķebe) par fotosesijām, uzņēmumam “IR G risinājumi” par piepūšamo atrakciju priekiem.

Lai pasākumā gūtās foršās emocijas un prieks silda mūs visus rudens ieskaņā!
Leocadia Razgale
Stružānu pagasta kultūras darba organizatore
29122068

Click to Listen highlighted Text!