Tēva diena Strūžānos “Tētis – lielais varonis!”

25.09.2023

Parish news

Sirsnīgā un ģimeniskā gaisotnē  septembra otrajā svētdienā tika aizvadīta Tēva diena Strūžānos.

Pasākuma radošajās un jautri sportiskajās  aktivitātēs piedalījās seši tēvi kopā ar savām ģimenēm un faniem.

Dziesmotais sveiciens saviļņoja tētus līdz  nodevīgam mirdzumam acīs, rotaļas “Ādamam bij septiņ dēli” un “Sēžam mēs tik godīgi” lika apjaust, ka kopīgas nodarbes gan satuvina, gan uzjautrina.

Tēvi savu spēku, izturību, veiklību un atjautību demonstrēja dažādās nopietni nenopietnās  aktivitātēs. Turot uz  pleciem savas atvases, tēti mēģināja izdarīt pēc iespējas vairāk pietupienu, kopā ar bērniem centās uzbūvēt augstāko “Eifeļa torni’, skrējienā uzkārt uz virves “veļu”, pēc taustes saprast, kādi putraimi paslēpti maisiņos un “uz aci” ieliet bļodā noteiktu ūdens daudzumu. Ar azartisku aizrautību tēvi centās trāpīt mērķos – vecās bundžās, šaujot ar “kaķeni” jeb ragatku. Kamēr mammas kopā ar bērniem zīmēja uz asfalta savas “sapņu pilis”, tēti gatavoja brīnumgardas sviestmaizītes, kuras ļoti labi garšoja klāt pie sautējuma, gatavota uz ugunskura.

Pasākuma noslēgumā suminājām tēvus, pasniedzot medaļas “Tētis – lielais varonis!” un bērnu zīmētus savu tētu portretus, kā arī dāvinot “Laimes lietussargus” ar vēlējumu, lai tēti ģimenēs saviem mīļajiem vienmēr ir drošības, patvēruma, atbalsta, mīlestības un uzticības garants!

Raksts, foto: Leokādija Razgale, Stružānu pagasta kultūras darba organizatore

Click to Listen highlighted Text!