Volejbolā Nautrēnu vidusskolas darbinieku komanda izcīna 1. vietu Tartu

08.01.2024

Sports

Jaunais 2024. gads Rēzeknes novada Nautrēnu vidusskolas darbinieku volejbola komandai iesākās veiksmīgi. 3. janvārī komanda piedalījās Baltijas skolu darbinieku kausu izcīņā volejbolā (3+3) Igaunijā Tartu pilsētā. Sacensībās startēja 2. līgā, kur tika iegūta godpilnā 1. vieta. Komandu apbalvoja ar kausu,
medaļām, termokrūzēm, diplomiem, kalendāru ar komandas logo un sporta krekliņiem. Vispirms Nautrēnu vidusskolas darbinieku komanda skolēnu rudens brīvdienās izcīna godalgoto vietu Koknesē un tā ir ceļazīme braucienam uz Igauniju.

Komandā spēlēja: Anita Gudrika, Jekaterina Borisovska-Cvetkova, Irēna  Rancāne, Zaiga Mihailova, Oļegs Žukovs, Andris Brīvers , Oskars Īvulāns.

Nautrēnu vidusskolas komanda šogad piedalījās piekto reizi. Arī iepriekšējos gados komanda ieguva 1. vietas. Nautrēnu vidusskolas komandā piedalās kaimiņu skolu skolotāji/darbinieki un vēlamies teikt lielu paldies par atbalstu un sadarbību. Tāpat lielu paldies sakām Rēzeknes sporta skolas direktoram Aldim Ciukmacim par atbalstu un transporta nodrošinājumu, lai varētu nokļūt un piedalīties Igaunijas rīkotajos volejbola mačos.

Visiem novēlam laimīgu Jauno gadu un veiksmīgus startus arī turpmāk!

Nautrēnu vidusskolas skolotāja Irēna Rancāne

Click to Listen highlighted Text!