Aicina piedalīties orientēšanās rallijā KAS UOTRUOKS – ZYRGS VOI MAŠINE?!”

29.04.2024

Parish news

Dricānu apvienības pārvaldē 4. maijā norisināsies orientēšanās rallijs par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai. Pieteikties var no 28. aprīļa līdz 2. maijam pa tālr. 29174868 (Sarmīte). Reģistrācija – 4. maijā līdz plkst. 13.00 pie kontrolpunkta atbildīgā. Kontrolpunktu saraksts tiks saņemts pēc pieteikšanas. Organizatori norāda, ka dalību rallijā var sākt no jebkura kontrolpunkta.  

Piedalīties var ar jebkuru motorizētu transporta līdzekli, kuram ir visi nepieciešamie dokumenti, ekipāžā 2 līdz 5 cilvēki.

Rallija starts būs pie Ozolmuižas kultūras nama, plkst. 13.15 (vai izvēlas sev ērtāko kontrolpunktu, sākums 13.15)

Posmi:

"Zyrgs" tiem, kuri pretendē uz kaut ko vienkāršu, bet ar patiesu interesi vēlas izmēģināt savus spēkus un saņemt dalības balvas.

"Mašine" jeb ātrais posms tiem, kuri pretendē uz galvenajām balvām (tiks ņemts vērā arī kopējais paveikto uzdevumu un maršruta izbraukšanas laiks).

Finišs – Sakstagals (neizvēlēties par sākumpunktu)

Kontrolpunkti – Untumi, Strūžāni, Dricāni, Gaigalava, Nagļi, Rikava, Kantinieki, Ozolmuiža, Sakstagala pagasta sabiedrisko aktivitāšu centra – pēdējais kontolpunkts.

* Papildu informācija pēc dalības pieteikšanas!

** Organizatori aicina būt atbildīgiem un izvērtēt gan savus, gan sava transporta spēkus, stingri ievērojot ceļu satiksmes noteikumus, lai nepakļautu sevi un citus satiksmes dalībniekus riskam.

Speciālā balva "Zaļākajai" komandai ar vismazāk nobraukto km skaitu.(Pirms starta tiek fiksēts odometra rādījums)

Click to Listen highlighted Text!