Notika seminārs uzņēmējiem par video veidošanu un digitālo mārketingu

27.05.2024

Business News

Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar projektu Europe Direct Austrumlatgalē rīkoja praktisku semināru uzņēmējiem “V-Ideo” ar mērķi: ar praktiskiem padomiem un darbošanos individuāliem komersantiem iemācīt reālus paņēmienus, kā veidot savu e-mārketingu, e-satura kanālus, parādīt sevi, reprezentēt sevi pie plašajām tirgus iespējām, kā piesaistīt un izcelties konkurentu vidū.

Seminārā uzņēmējus uzrunāja un pieredzē dalījās Katrīna Rozentāle – digitālā mārketinga konsultante, digitālā mārketinga speciāliste ar 12 gadu pieredzi mārketingā gan Latvijā, gan ārzemēs.

Uzņēmējiem bija iespēja iegūt teorētiskas un praktiskas zināšanas par sava profila veidošanu, par tips and tricks filmēšanā un fotografēšanā, dažādām tekstu, foto un video veidošanas lietotnēm. Uzņēmējiem tā bija lieliska iespēja konsultēties ar pieredzējušu speciālisti, kas atbildēja uz individuāliem jautājumiem, palīdzēja atrast nišu un paņēmienus, ar ko uzsākt uzņēmuma profila vadību vai paplašināt auditoriju, modernizējot savu mārketingu.

Paldies uzņēmējiem, kas piesakās un izvēlas apzinīgi piedalīties rīkotajos semināros, attīstīt sevi, rezultātam atspoguļojoties kā mērāmos rezultātos auditorijā, tā arī tīklojoties un dibinot arvien jaunus kontaktus un iepazīstoties ar citiem novada uzņēmējiem.

Sagatavoja: Rēzeknes novada pašvaldības uzņēmējdarbības attīstības speciāliste Liāna Runča 25740422, liana.runca@rezeknesnovads.lv

Click to Listen highlighted Text!