Izsludināts konkurss “Sniegavīru parāde”

12.01.2024

Parish news

Rēzeknes novada Kultūras un tūrisma pārvalde un tajā ietilpstošie kultūras centri izsludina un organizē konkursu "Sniegavīru parāde", kā rezultātā Rēzeknes novadā tiks radītas sniega skulptūras. Konkurss tiek izsludināts 2024. gada 12. janvārī un tiek īstenots līdz 29. februārim. 

Lai piedalītos konkursā, dalībniekam vai dalībnieku grupai jāizveido sniegavīrs vai cita sniega skulptūra Rēzeknes novada teritorijā. Sniegavīrs vai skulptūra ir  jānofotografē un jāpublicē, pievienojot mirkļbirku/tēmturi #sniegaviruparade vai #SNIEGAVIRUPARADE facebook.com platformā. To var darīt gan savā privātajā profilā (iepriekš pārliecinoties, ka publikācija ir redzama ikvienam facebook.com lietotājam), gan publicējot sava pagasta vai apvienības, vai sava pagasta kultūras nama facebook.com lapā. Fotogrāfijai klāt jāpievieno norāde, kurā vietā skulptūra ir izveidota, autors vai autoru grupa, nominācija kurai pretendē. Konkursa dalībniekam jābūt sekotājam “Rēzeknes novada Kultūra un tūrisms” facebook lapai.

Konkursam iesniegtie darbi tiks vērtēti desmit nominācijās un katras nominācijas uzvarētājs saņems balvu no Rēzeknes novada uzņēmējiem.

Nominācijas:

1. Fotogēniskākais sniegavīrs saņems balvu no fotogrāfes “Veronika Lokotko foto”;
2. Mazākais sniegavīrs  balvu no atpūtas vietas “Garkalni”;
3. Lielākais sniegavīrs balvu no Meirānu ezera peldošās mājas “AQUA Bērzgale”;
4. Jautrākais sniegavīrs iespēju apmeklēt viesu mājas “Svilpaunieki” tīklu parku;
5. Skaistākā sniega sieva balvā saņems gardumus no “Gaigalavas ūga”;
6. Mākslinieciskākais sniegavīrs balvu no “Buru Guru”;
7. Aizklīdušais sniegavīrs balvu no “SOLTAIS” saldējums;
8. Modernākais sniegavīrs balvā iegūs gardumus no “Safīra L”;
9. Sniegavīru ģimene saņems balvu no atpūtas vietas “Saulespuķe";
10. Mīlīgākais sniegavīrs balvu no  zirgu sēta “Untumi”.

Facebook.com simpātiju balvu būs sarūpējuši “Griksi” un z/s “Liepkalns”.

Konkursa laureāti tiks paziņoti Kultūras un tūrisma pārvaldes On Facebook Page, Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā, kā arī sazinoties ar katru laureātu individuāli.

Konkursa apbalvošana norisināsies noslēguma pasākumā Vērēmu pagastā, kopīgi veidojot vienu lielformāta sniegavīru no sniega vai citiem dabas materiāliem, atbilstoši laikapstākļiem.

Sagatavoja Monta Sleže-Zaļkalne, Kultūras un tūrisma pārvaldes vadītājas vietniece

Click to Listen highlighted Text!