Health promotion festival “live healthy in Rezekne municipality”

08.07.2022

Local government

12 

Maximum sentence length exceeded. 

I zona. Festivāla laikā būs iespēja piedalies grupu nodarbībās profesionālu treneru pavadībā. Būs aerobika, vingrošana mammām ar bērniem kā arī cigun elpošamas nodarbība

II zona. Pasākuma laikā tiks rīkotas veselīgu ēdienu gatavošanas meistarklases un degustācijas uztura speciālista vadībā kopā ar pieredzējušiem pavāriem.

III zona. Īsfilmas, diskusijas un domnīcas bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem par mentālās veselības tematiku kopā ar Dr. Lauru Valaini. 

IV zona. Ikvienam interesentam būs iespēja arī piedalīties deju un kustību terapijas paraugdemonstrējumā ar Simonu Orinsku un izmēģināt vizuāli plastiskās mākslas terapiju kopā arLauru Danilāni. Pieredzi mūzikas instrumentu meditācijā būs iespēj praktizēt gongu meditācijas paraugdemonstrējumā ar Evitu Sarmu.

V zona. Festivāla laikā norisināsies individuālās un komandu sporta sacensībās. Komandām būs iespēja piedalīties “Jautrajās stafetēs”, kur sacensties netradicionālos un izaicinošos posmos, par labākās komandas titulu un izcīnīt balvas. Savukārt, no individuālajām disciplīnām pasākuma apmeklētāji varēs izvēlēties starp šaha un dambretes turnīriem, loka šaušanu kā arī individuālo izaicinājumu ”Everests”, kur katram dalībniekam no tukšām plastmasas kastēm ir jābūvē tornis pa kuru vienlaicīgi tiek kāpts uz augšu. Skan izaicinoši, vai ne?

Festivāla laikā būs arī muzikāli priekšnesumi, iedvesmas stāsts no Guntas Vaičules par veselīgu uzturu un sasniegumiem dzīvē un sportā, pārsteiguma šovs un izloze ar veselību veicinošām balvām. Par katru apmeklēto aktivitāti dalībnieks saņems vienu loterijas biļeti.

Galvenajā balvā VELOSIPĒDS!

Darbosies arī bērnu zona ar piepūšamajām atrakcijām un radošajām darbnīcām.
Vakara noslēgumā koncerts no rokgrupas “Navigators”.
Nāc, izzini, iedvesmojies, piedalies, baudi, izcīni un arī laimē veselīgas balvas.  BYUSI VASALS!

Veselības veicināšanas festivāls tiek organizēts ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/027 „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” ietvaros.

Ieeja festivālā: BEZMAKSAS

Festivāla norises vieta: Sporta laukums Kaunatā, Kaunatas pagasts

Festivāla laiks: Sākums plkst. 16.00

Dalībnieku vecums- NAV IEROBEŽOJUMU

*Pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana. 

Veselības veicināšanas festivāla programma, darbības zonas un aktivitāšu laiks:

Program

Click to Listen highlighted Text!