Aicinām pieteikties projektu konkursam “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm”

16.08.2023

Projects

Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC) aicina līdz 31. augustam iesniegt bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektu pieteikumus. Pieteikties nometņu īstenošanai var jebkura fiziska persona, kura normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir reģistrēta kā individuālais komersants vai saimnieciskās darbības veicējs, vai juridiska persona, vai valsts vai pašvaldības iestāde.

Izsludinātā projektu konkursa mērķgrupa ir Latvijā dzīvojošie Ukrainas bērni un jaunieši, Latvijas skolēni no 1. līdz 12. klasei, kuri ir deklarēti Rēzeknes novadā. Minimālais dalībnieku skaits vienā nometnē ir 10.

Maksimālais atbalsta apjoms ir 50 euro dienā par viena bērna dalību 3-7 dienu dienas nometnē, 70 euro dienā par viena bērna dalību 5-7 diennakšu ilgā diennakts nometnē).

Nometnes īstenošanas laiks - no 2023. gada 18. septembra līdz 2023. gada 31. oktobrim.

The projects submitted for the competition will be assessed by the Commission. The results of the project will be announced on the website of the www.rezeknesnovads.lv of Rezekne and notified to the submitter.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2023. gada 31. augustam plkst. 12.00.

Applications must be submitted:

  • in paper format, self-signed, submitted to the municipality of Rezekne, release alley 95a, Rezekne, LV-4601, (box 3, address Aivar Mežatučam);
  • elektroniskā formātā, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu vai parakstīti un ieskanēti, jāiesūta elektroniski e-pastā: aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv.

Additional information on project submission: calling the Rēzekne municipality for youth affairs specialist: Aivars Mežatučam, tel. 22013477, e-mail: aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv

In the Annex, the tender rules, the application form and the report form.

Youth Affairs Specialist
Aivars Mežatučs

Click to Listen highlighted Text!