Aicinām pieteikties projektu konkursam “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm”

16.08.2023

Projekti

Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC) aicina līdz 31. augustam iesniegt bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektu pieteikumus. Pieteikties nometņu īstenošanai var jebkura fiziska persona, kura normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir reģistrēta kā individuālais komersants vai saimnieciskās darbības veicējs, vai juridiska persona, vai valsts vai pašvaldības iestāde.

Izsludinātā projektu konkursa mērķgrupa ir Latvijā dzīvojošie Ukrainas bērni un jaunieši, Latvijas skolēni no 1. līdz 12. klasei, kuri ir deklarēti Rēzeknes novadā. Minimālais dalībnieku skaits vienā nometnē ir 10.

Maksimālais atbalsta apjoms ir 50 euro dienā par viena bērna dalību 3-7 dienu dienas nometnē, 70 euro dienā par viena bērna dalību 5-7 diennakšu ilgā diennakts nometnē).

Nometnes īstenošanas laiks - no 2023. gada 18. septembra līdz 2023. gada 31. oktobrim.

Konkursam pieteiktos projektus izvērtēs konkursa vērtēšanas komisija. Projekta rezultāti tiks paziņoti, Rēzeknes novada mājaslapā www.rezeknesnovads.lv un paziņojot personīgi iesniedzējam.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2023. gada 31. augustam plkst. 12.00.

Pieteikumi jāiesniedz:

• papīra formātā, pašrocīgi parakstīti, jāiesniedz Rēzeknes novada pašvaldībā, Atbrīvošanas aleja 95a, Rēzekne, LV-4601, (3. kab., adresēt Aivaram Mežatučam);
  • elektroniskā formātā, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu vai parakstīti un ieskanēti, jāiesūta elektroniski e-pastā: aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv.

Papildus informācija par projektu iesniegšanu: zvanot Rēzeknes novada jaunatnes lietu speciālistam: Aivaram Mežatučam, tālr. 22013477, e-pasts: aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv

Pielikumā konkursa nolikums, pieteikuma veidlapa un atskaites veidlapa.

Jaunatnes lietu speciālists
Aivars Mežatučs