Uzņēmēju projektu konkurss

Konkursa mērķis ir iedvesmot aktīvai rīcībai un atbalstīt iniciatīvas, kas atbilst ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamatprincipiem, nodrošina jaunu darba vietu radīšanu, inovatīvu, ar paaugstinātu pievienoto vērtību produktu un pakalpojumu veidošanu, kas veicinātu jaunas vai esošas saimnieciskās darbības  attīstību vai dažādošanu. 

Konkurss norisinās vienu reizi gadā, kur projektu pieteicējiem ir iespēja saņemt finansējumu, kas ir ne lielāks par EUR 5 000,00 (pieci tūkstoši eiro, 00 centi), kooperatīvajai sabiedrībai - par 10 000,00 (desmit tūkstoši eiro, 00 centi).

Var tikt pieprasīts papildus finansējums vides pieejamības nodrošināšanai (durvju ailu paplašināšana, tualešu pielāgošana, uzbrauktuves), kas nav lielāks par EUR 2 000,00 (divi tūkstoši eiro, 00 centi).

Projekta iesniedzējs nodrošina līdzfinansējumu, ne mazāku kā 10% no projekta granta summas.

Sīkāku informāciju par projektu konkursa norisi meklējiet nolikumā, kas tiks pievienots līdz ar jaunā projektu konkursa izsludināšanu.

Sīkāka informācija rakstot: evita.igaune@rezeknesnovads.lv vai gunita.kiselova@rezeknesnovads.lv

Uzņēmēju projektu konkurss.

Aktualitātes

19.08.2022

Izsludināta projektu konkursa uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Rēzeknes novadā otrā kārta

Rēzeknes novada pašvaldība izsludina projektu konkursu „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” II kārtu. Projektu pieteikumu iesniegšanas laiks: no 2022.

Lasīt vairāk

07.07.2022

Noskaidroti Rēzeknes novada pašvaldības uzņēmējdarbības projektu konkursa rezultāti

6. jūlijā komisijas sēdē noskaidroti rezultāti Rēzeknes novada pašvaldības izsludinātajam projektu konkursam "Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā". Rūpīgi

Lasīt vairāk

19.04.2022

Izsludināts 2022. gada projektu konkurss uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Rēzeknes novadā

Rēzeknes novada pašvaldība izsludina projektu konkursu „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā”. Projektu pieteikumu iesniegšanas laiks: no 2022. gada 19.

Lasīt vairāk

Click to listen highlighted text!