Piešķirtie atzinības raksti

Rēzeknes novada atzinības rakstu saņēmēji 2019. gadā

Latvijas Republikas 101. gadadienai veltītais svinīgais pasākums notika 15. novembrī Bērzgalē. Rēzeknes novada augstākais apbalvojums – Atzinības raksts – tika pasniegts 40 Rēzeknes novada iedzīvotājiem sešās nominācijās. Šo apbalvojumu kopā ar Latvijas Bankas kolekcijas “Gadskārtu monētu” saņēma skolotāji, ārsti, pašvaldību darbinieki, kultūras darbinieki, uzņēmēji.

Nominācijā “Sabiedriskā aktivitāte”: 

  • Kaspars Bačkurs, Kaunatas vidusskolas 8. klases skolēns;
  • Anita Šķestere, Nautrēnu mazpulka vadītāja;
  • Marija Jurkova, Ozolaines pagasta tautas nama senioru kluba UGUNTIŅA dalībniece;
  • Valērijs un Marija Jefremovi, muzikanti;
  • Kristīne Zuja, Pušas jauniešu biedrības NOVUS valdes priekšsēdētāja;
  • Silvija Pīgožne, Maltas pagasta vēstures muzeja vadītāja.

Nominācijā “Izglītība, zinātne, sports”: 

  • Silvija Freiberga, Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas direktore;
  • Reņa Gailuma, Ilzeskalna pirmskolas izglītības iestādes vadītāja;
  • Ivars Kļaviņš, jaunsargu instruktors;
  • Arnita Poiša, Rēzeknes novada pašvaldības bērnu – jaunatnes sporta skolas speciāliste;
  • Natālija Melne, Rēzeknes novada Izglītības pārvaldes psiholoģe.

Nominācijā “Ekonomika un tautsaimniecība”: 

  • Jānis Kravalis, pašvaldības SIA “Maltas dzīvokļu komunālās saimniecības uzņēmums” valdes loceklis;
  • Edgars Nizins, uzņēmējs, E. Nizina zemnieku saimniecības īpašnieks;
  • Renārs Vabals, pašvaldības SIA “Strūžānu siltums” valdes loceklis.

Nominācijā “Kultūra”:

  • Vineta Āboliņa, Vērēmu pagasta tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīva “Kūzuls” vadītāja;
  • Dzintra Gribuste, Stoļerovas pagasta saietu nama vadītāja;
  • Genovefa Jonāne, Dricānu pagasta kultūras nama vadītāja;
  • Anita Mičule, Nagļu pagasta tautas nama vokālo ansambļu vadītāja;
  • Ināra Smirnova, folkloras kopas “Mākoņkalns” vadītāja;
  • Guntis Tjarvja, Feimaņu kultūras nama jauniešu deju kolektīva ”Vīmyns” vadītājs;
  • Andris Ušpelis, Rēzeknes novada Tautas lietišķās mākslas studijas “Rēzeknes apriņķa pūdnīki” vadītājs;
  • Marija Vabale, Gaigalavas pagasta bibliotēkas vadītāja.

Nominācijā “Veselības aprūpe un sociālais darbs”: 

  • Elita Kudravska, Oļega Filimonova ģimenes ārsta prakses ārsta palīdze;
  • Regīna Mitreviča, SIA “Ružinas doktorāts” ārsta palīdze;
  • Ilga Lizdika, Rēzeknes novada veco ļaužu pansionāta vadītāja.

Nominācijā “Darbs pašvaldībā”: 

  • Inese Adijāne, Nautrēnu pagastu apvienības vecākā grāmatvede;
  • Voldemārs Deksnis, Lendžu pagasta pārvaldes vadītājs;
  • Ilga Elksne, Ilzeskalna pirmsskolas izglītības iestādes pavāre;
  • Anatolijs Krasnonosovs, Čornajas pagasta pārvaldes komunālās saimniecības pārzinis;
  • Terēzija Kruste, Rēzeknes novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas vecākā vides speciāliste;
  • Eduards Medvedevs, Rēzeknes novada pašvaldības Informācijas tehnoloģiju nodaļas projektu vadītājs;
  • Iveta Ladnā, Rēzeknes novada pašvaldības Juridiskās un lietvedības nodaļas juriste;
  • Māra Razguļaja, Rēzeknes novada pašvaldības Finanšu un grāmatvedības nodaļas vecākā grāmatvede;
  • Līvija Plavinska, Nautrēnu pagastu apvienības vadītāja;
  • Iveta Rutkovska, Kaunatas pagastu apvienības vecākā grāmatvede;
  • Sandra Sadovska, Franča Trasuna muzeja “Kolnasāta” apkopēja;
  • Viktors Šmaukstelis, Zemes pārvaldības dienesta zemes lietu speciālists;
  • Ināra Teilāne, Kantinieku pagasta pārvaldes tehniskā lietvede;
  • Dzidra Troška, Ozolmuižas pagasta pārvaldes lietvede;
  • Vitolds Vabaļs, Audriņu pagasta pārvaldes komunālās saimniecības pārzinis.
Noklikšķini, lai noklausītos iezīmēto tekstu!