Business

Economic activity

12

 • Maximum sentence length exceeded.
 • 12
 • Maximum sentence length exceeded.
 • 12
 • Maximum sentence length exceeded.
 • z/s. "Rītiņi"  Ilgonis Pekšs (graudkopība)
 • piemājas saimniecība "Ezeriņi" Gunārs Potašs- (graudkopība un piena lopkopība)
 • z/s. "Pumpuri" Jānis Mazūrs (graudkopība)
 • Antons Tripans (gaļas lopkopība, veterinārie pakalpojumi, tālr: 26337440)
 • IK "Kristaps & auto 1" (auto remonts), tālrunis: 26282152

Spēcīgākie uzņēmumi Bērzgalē ir arī SIA “MarGun” (tirdzniecība), IK “Rasma Ģērmane” ēdnīca "Rīts" (ēdināšanas pakalpojumi, t.: 26191534), SIA “Salna R” (Raitis Rancāns), SIA “Auto SDL” (Juris Stirāns), IK "Lauku garša" (kūkas, tortes un desertus pēc individuāla pasūtījuma, darbnīcas, ekskursijas Bērzgalē, atpūta lauku mājā, t.: 26551171).

Tūristi atpūtai var izmantot brīvdienu mājas “Meirānu krasts”, “Žubītes” un “Ezera sonāte”.

AQUA Bērzgale

Unikāla iespēja atpūsties Rēzeknes novada Bērzgales pagastā, Meirānu ezera peldošajā mājā "AQUA Bērzgale", kur Jūs varēsiet izbaudīt ezera burvību. Peldošā māja - arī nakšņošanai.

Peldošā Māja aprīkota ar: Kapteini, Dzinēju, Divguļamo gultu, Divstāvu gultu, Atpūtas zonu, Terasi, WC

Additional offer:

 • SUP dēļu noma, laivu noma, katamarānu noma, kubls
 • Krastā - piknika vieta, bezmaksas autostāvvieta

Brīvdienu māja “Žubītes”

Žubītes ir brīvdienu māja ar visām ērtībām klusā vietā laukos starp Meirānu un Siemeņa ezeru. Trīs ērtas un mājīgas brīvdienu mājiņas, kurās var atpūsties pēc aktīvas atpūtas svaigā gaisā. Katra mājiņa ir piemērota 2 cilvēkiem. Katra mājiņa ir omulīgi labiekārtota ar vannas istabu ar dušu un tualeti, kā arī virtuvīti, kur ir nepieciešamie trauki un to piederumi, mikroviļņu krāsns un ledusskapis.

Lielākā māja - ar gultasvietām, kā arī paredzēta svētkiem, banketiem, semināriem. Ir labierīcības, neliela virtuve.

https://www.brivdienaslaukos.lv/

However, the master does not complain about the lack of orders, the record is already in the years ahead, but the advertisement comes “from mouth to mouth”. Raimonds Vāverāns is a member of the Latvian Touch Association, obtaining a master's diploma as well as a gold badge. The idea is much, one of them - to create a small museum exhibition that could look at ancient tin, or, as Latgale calls, “blaakys”.

Konstantīns Bindju, pēc tautības rumānis, savulaik iebraucis Latvijā no Aizkarpatiem, lai paliktu uz dzīvi Bērzgales pagastā. Konstantīns ir cilvēks ar “zelta rokām” - vasarās būvē un remontē mājas, savukārt rudenī un ziemā darina dažādus klūgu izstrādājumus. Cilvēki Konstantīnam pasūtina tīnes, spoguļu apdares, paplātes, galdus, puķu podus, lustras, kā arī, protams, grozus. Konstantīns pin gan tradicionālos grozus, gan vienīgais Latvijā - tikai Aizkarpatiem raksturīgā pinumā. Konstantīns radījis arī kādu muzeja eksponātu - Dagdas muzejam uzpinis sarežģītus baronu laika bērnu ratiņus pēc aptuveni 360 gadus veciem paraugiem. Pīt grozus Konstantīns Bindju iemācījās 8. klasē, vēl dzīvojot dzimtenē.

Click to Listen highlighted Text!