Business

12

Maximum sentence length exceeded.

 • 12
 • Maximum sentence length exceeded.
 • 12

Maximum sentence length exceeded.

12 “Azarkrosti” Maximum sentence length exceeded. “Vīteri” 12 “Kaktiņi” Maximum sentence length exceeded.

Azarkrosti

Azarkrosti piedāvājumā: viesu māja - pirts un brīvdienu māja atrodas gleznainā, kalnainā Adamovas ezera krastā.

What else …
Bicycle hire, boat rental, waterbicycle hire, volleyball area, basketball basket, novuss, swing, picnic places, garden shelter, well-equipped fire sites.

Kaktiņi

The bathhouse “Kaktiņi” is located 3 km from Rēzekne.
On offer:

 • fireplace hall for up to 30 people;
 • WC, a small kitchen;
 • shower, sauna;
 • on the second floor of the house sleeping places for 8 persons and two additional places;
 • arbor, grill;
 • swimming place (pond);
 • available volleyball, soccer fields;
 • we offer summer canopies for holding celebrations for up to 80 people,
 • possibility to order a meal.

"Sarkaņkalns"

Vieta, kur kalna galā tālu skan! Vieta, kur tiekas pozitīvi cilvēki! Vieta, kur izskan gaviles, prieks un sajūsma!

Sarkaņkalns atrodas Rēzeknes novada Vērēmu pagastā, Plikpūrmaļos, tikai nepilnus 10 km no Rēzeknes!

Sarkaņkalns (latg. Sarkaņkolns) ir augstākais paugurs dabas parka “Adamovas ezers” (arī Odumovas, latg. Odumovys azars) teritorijā. 55,7 m augstā Sarkaņkalna virsotne atrodas 203,5 m vjl. No Sarkaņkalna virsotnes paveras izcili tāls skats dienvidaustrumu, dienvidu un dienvidrietumu virzienā un no šejienes ar neapbruņotu aci var saskatīt aptuveni 35 km attālumā esošo Lielo Liepu kalnu un Mākoņkalnu Rāznas Nacionālā parka teritorijā. Nedaudz tālāk uz ziemeļiem aiz šiem abiem pauguriem 1,3 km attālumā no ezera ziemeļu krasta atrodas ar mežu apaugušais Škūru kalns ar virsotni 214,3 m vjl. augstumā, kas ir augstākais kalns visā Rēzeknes apkārtnē.

Sarkaņkalns ziemas sezonā, attiecīgi laika apstākļiem, piedāvā kalnu slēpošanas iespējas, savukārt vasaras sezonā ir lieliska vieta izzinošām pastaigām un taku skrējieniem. Sarkaņkalnā notiek publiski pasākumi un sabiedriskas aktivitātes, kas vērstas uz latgaliskās vides stiprināšanu.

Vasaras sezonā Sarkaņkalna teritorija piemērota ainaviskām pastaigām vai brīvdabas pasākumu organizēšanai, bet ziemas sezonā – izcila vieta, kur ar draugiem vai ģimeni apgūt vai pilnveidot slēpošanas prasmes, vai ar bērniem baudīt dažādus ziemas priekus!

http://www.sarkankalns.lv/

Zirglietu un ādas izstrādājumu darbnīca ZS "Apkalnmājas"

Kopš 1998. gada Apkalnmājas nodarbojas ar zirglietu izgatavošanu. Pašlaik tā ir vienīgā amatnieku darbnīca Latvijā, kur izgatavo loka aizjūgam nepieciešamās  zirglietas. Meistaru prasmes un zināšanas  darbā ar ādu ļāva paplašināt Apkalnmāju darbību, paverot iespējas izgatavot ādas izstrādājumus arī  citiem mājdzīvniekiem, kā arī ādas aksesuārus dāmām un kungiem.

Apkalnmāju mērķis – saglabāt, izkopt un popularizēt Latgales kultūrvēsturisko mantojumu, tāpēc no 2011. gada Apkalnmājas ir atvērtas ekskursantiem un atpūtniekiem.

​Misija: Mēs attīstām amatniecību kā mazā biznesa jomu, pilnveidojam izstrādājumu sortimentu, paplašinām tā noietu tirgū, kā arī veicinām Latgales kultūrvēsturiskā mantojuma popularizēšanu ar tūrisma pakalpojumu starpniecību.

Click to Listen highlighted Text!