Keramiķis Anatolijs Vituškins

Publicēts 21.05.2014

edenAdrese: ”Svečturi”, Griškānu pagasts
Tālrunis: +371 26518909
E-pasts: keramiks53@inbox.lv
Īss apraksts: Anatolija Vituškina darbus bieži dēvē par „vispārlatgaliskiem”, jo formās, krāsās, arī tehnikā tiek saglabātas tradicionālās podniecības tradīcijas. Dominē brūnā un zaļā krāsa, kas visā košumā un pārpilnībā sedz daudz žuburu svečturus un citu meistaru vidū sen aizmirstos sakrālos – divžuburu gaismas turētājus.
A.Vituškins ir Andreja Paulāna Rēzeknes lietišķās mākslas studijas biedrs. Izpratne par tautas mākslu apgūta J.Pujāta vadītajā studijā. Podniecība cieši saistīta ar lauku tūrismu, amatniecības izstrādājumus piedāvājot kā apskates objektus dažādos informatīvajos materiālos un internetā, iepazīstinot apmeklētājus ar podu tapšanas procesu.

GPS: 56.5008987, 27.4503317

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0