Keramiķis Viktors Pankovs

Publicēts 28.05.2014
Viktors Pankovs

edenAdrese: Purmaļi, Vērēmu pagasts
Tālrunis: +371 64628394 , +371 26286808
E-pasts: viktorpankov@inbox.lv
Īss apraksts: Darbnīca atrodas autoceļa Rēzekne Kārsava tiešā tuvumā. Keramikas izstrādājumu iegāde, podniecības darba izmēģināšana, cepļa atvēršana, ekskursija un stāstījums par podniecības pamatprincipiem.

Jūsu radītais „mākslas darbs” – alus kauss, svečturis vai tējas krūze ar sava vārda ierakstu nonāks ceplī līdzās pārējiem meistara darbiem, tiks apdedzināti un gaidīs sava autora atgriešanos citā reizē.

Darbiem raksturīga sarkanā glazūra, kas vāzes dara līdzīgas porcelāna izstrādājumiem. Sarkano toņu glazūras Latgales keramiķu darinājumos ir retums. Te atrodamas keramikas lielās formas un meistara radošo izpausmju meklējumi – Ķīnas vāžu motīvi, apjomīgas grīdas un āra vāzes, kuras atdzīvojas līdz ar krāsainās glazūras uzklāšanu.

GPS: 56.5894941, 27.4099012

Pankova darbnicaViktors PankovsViktors PankovsViktors PankovsViktors PankovsViktors PankovsViktors PankovsViktors Pankovs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0