100 gadu jubilejā sveic Hlebnikovu Mistrideju

20.05.2023

Pagastu ziņas

20. maijā savu 100 gadu jubileju svin Hlebnikova Mistrideja, Silmalas pagasta Kruķu ciema iedzīvotāja.

Gaviļniece dzimusi 1923. gada 20. maijā un lielāko savas dzīves daļu aizvadījusi Silmalas pagastā, kur strādājusi fizisku darbu kolhozā, vēlāk fermā. Kā min Hlebnikovas tuvākie radinieki - neizsmeļams darba spars, izturība, dievbijiība un dziesma raksturo gaviļnieci un, viņuprāt, tā arī ir Hlebnikobvas ilgmūžības atslēga.

Hlebnikovu sveikt bija ieradušies Rēzeknes novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītaja Silvija Strankale, Maltas apvienības pārvaldes vadītājs Edgars Blinovs, Silmalas pagasta sociālā darbiniece Tatjana Īlena, Natālija Valinika Silmalas pagasta Kruķu kultūras nama vadītāja. Sveicēji vēlēja stipru veselību un dzīvessparu!