Aicina darbā Gaigalavas pagasta pārvaldē – vieglās automašīnas, mikroautobusa vadītāju

22.11.2022

Pagastu ziņas

Aicina darbā Gaigalavas pagasta pārvaldē – vieglās automašīnas, mikroautobusa vadītāju (0,5 likmes) uz nenoteiktu laiku.

Rēzeknes novada Gaigalavas pagasta pārvalde piedāvā darbu vieglās automašīnas vadītājam.
Galvenie darba pienākumi:

  • Vadīt vieglo automašīnu, uzturēt to darba kārtībā;
  • Veikt dienesta braucienus tikai saskaņā ar pārvaldes vadītāja un atbildīgā par autotransportu norādījumiem;
  • Pārvadāt Gaigalavas pagastā pārvaldes un struktūrvienību darbiniekus braucienos pašvaldības funkciju veikšanai;
  • Veikt precīzu vieglās automašīnas nobraukuma uzskaiti un degvielas patēriņu un atspoguļošanu to ceļazīmēs;
  • Uzraudzīt vieglās automašīnas tehnisko stāvokli un veikt sīkos remontdarbus;
  • Savlaicīgi nodot ceļazīmes grāmatvedībā;
  • Ievērot noteiktās degvielas patēriņa normas;
  • Ievērot ceļu satiksmes noteikumus un labas braukšanas manieres.

Prasības kandidātam:

  • B kategorijas autovadītāja apliecības (stāžs 5 gadi un vairāk),   vēlama D kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Pārzināt vieglās automašīnas tehnisko uzbūvi;
  • Vēlama augstākā vai vidējā speciālā izglītība automehānikā;
  • Vidējā vai vidējā speciālā izglītība
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • Prasme stādāt komandā;
  • Darba pieredze līdzīgā amatā
  • Prasme pieņemt lēmumus un izrādīt iniciatīvu

Ar amata aprakstu var iepazīties pagasta pārvaldē.

Piedāvājam:

  • nepilna laika darbu (0,5 likmes);
  • stabilu, konkurētspējīgu atlīdzību (bruto alga 300.00 EUR)

Iesniedzamie dokumenti:

  • profesionālās darbības apraksts (CV);
  • izglītības apliecinoša dokumenta kopija;
  • motivācijas vēstule.

Dokumenti jāiesniedz  personīgi līdz 2022.gada 29.novembrim (ieskaitot) Gaigalavas pagasta pārvaldē pie lietvedes vai pieteikums elektroniski jāsūta uz e-pastu:info@gaigalava.lv
Informācija pa telefonu  64644537

Click to listen highlighted text!