Aicinām pieteikt pretendentus Rēzeknes novada Atzinības raksta saņemšanai

15.09.2024

Pašvaldība

Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas svētkos Rēzeknes novada pašvaldība tradicionāli godina novada cilvēkus, kuru profesionalitāte, godprātība, radošums un aktivitāte ir balsts Latvijas valsts izaugsmei un labklājībai.

Rēzeknes novada pašvaldības augstākais apbalvojums – Atzinības raksts – tiks pasniegts vairākās nominācijās:

• Sabiedriskā aktivitāte;
  • Izglītība, zinātne, sports;
  • Darbs pašvaldībā;
  • Ekonomika un tautsaimniecība;
  • Veselības aprūpe, sociālais darbs;
  • Kultūra.

Šogad pretendentus aicinām pieteikt līdz 14. oktobrim plkst. 16.30, iesniedzot pieteikuma anketu. Pieteikumus sūtīt uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv.

Ierosinājumus par Atzinības raksta piešķiršanu ir tiesīgi iesniegt Rēzeknes novada domes deputāti, novada pašvaldības izpilddirektors, pašvaldības pārvaldes nodaļu vadītāji, pašvaldības iestāžu vadītāji, pašvaldības kapitālsabiedrību valdes locekļi, Rēzeknes novada iedzīvotāju konsultatīvās padomes, Rēzeknes novada uzņēmēju konsultatīvā padome, konsultatīvās komisijas un padomes.

Šogad tiek plānots, ka Atzinības raksta saņēmēji tiks godināti Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas dienai veltītā  svinīgā pasākumā 15. novembrī Bērzgales pagasta kultūras namā, kur viņiem tiks pasniegts Atzinības raksts un piemiņas monēta.

Sagatavoja Elza Indričāne, Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste