Aktualitātes “Lendžu administratīvās ēkas, t. sk., kultūras nama energoefektivitātes paaugstināšana” projektā

Pagastu ziņas

Rēzeknes novada pašvaldības projekts Nr.4.2.2.0/21/A/032 “Lendžu administratīvās ēkas, t. sk., kultūras nama energoefektivitātes paaugstināšana” tomēr tiks īstenots! Pēc trim neveiksmīgiem atklāta konkursa iepirkumiem, ceturtais konkurss noslēdzies ar rezultātu.

Ar būvdarbu veicēju SIA "ASKO AS" un būvuzraudzības firmu SIA “BaltLine Globe” jau ir noslēgti līgumi, kā arī tiek kārtotas visas formalitātes darbu uzsākšanai objektā. Objektā autoruzraudzību veiks firma SIA “AMATI projekts”.

Veicamie darbi ir jāpaspēj diezgan īsā termiņā, tāpēc ceram, uz visu apstākļu labvēlību  un būvnieka centību.

Projekta mērķis ir samazināt primāras enerģijas patēriņu, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu Lendžu administratīvajā, t. sk., kultūras nama ēkā.

Projekta kopējās izmaksas ir 206 503,89 EUR, attiecināmās izmaksas ir 173 838,22 EUR, no tām ERAF finansējums 147 762,48 EUR, valsts budžeta dotācija ir 7 822,72 EUR, pašvaldības finansējums ir 18 253,02 EUR, un neattiecināmās izmaksas 32 665,67 EUR.

Projekta paredzēti šādi būvdarbi, saskaņā ar energosertifikātu:

• ārsienu siltināšana, t. sk., cokolstāva ārsienu siltināšana, kā arī logu un durvju ailas,
  • pamatu siltināšana,
  • energopārvaldība un datu monitorings,
  • ventilācijas sistēmas uzlabojumi.

Projektu plānots īstenot līdz 2023. gada beigām.

Projekta vadītāja Inga Zapāne

“Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai”